Home / Про освіту / Акцент – на правове виховання

Акцент – на правове виховання

28 вересня в Сокальській школі № 3 відбулось засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. Його вела керівник апарату райдержадміністрації, голова координаційнометодичної ради Марія Христинич. На засіданні йшла мова про проведення заходів щодо профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі та про стан викладання правознавства у загальноосвітніх навчальних закладах району. З цих питань доповідав методист відділу освіти РДА Андрій Дзьоба.

Далі присутні заслухали начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Володимира Огінського та начальника відділення соціальновиховної та психологічної роботи СВК47 Олександра Затіраху, які розповіли про методи покращення та сприяння правової освіти соціально незахищених верств суспільства, організацію та надання юридичної допомоги особам, які відбувають покарання чи звільнились з місць позбавлення волі. Опісля мали слово вчителі історії та правознавства, голови місцевих рад з профілактики правопорушень навчальних закладів району. Вчителі історії та правознавства Сокальських шкіл №№3, 5 Наталія Нестерук та Світлана Горбань, заступники директорів з виховної роботи Сокальських шкіл №№ 2, 4, 5 Олена Наливайко, Лідія Михалюк, Світлана Практика, зокрема, розповіли про нові проекти, які реалізовують у школах у цьому напрямку, недостатню кількість підручників для учнів профільної форми навчання, висловили думки та пропозиції щодо покращення правової освіти школярів.

З метою профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі члени міжвідомчої координаційнометодичної ради вирішили провести батьківські конференції та збори за участю спеціалістів Сокальської ЦРЛ, Сокальського РВ ГУ МВСУ та соціальних служб; а в грудні – моніторинг тижня правових знань і оголосити конкурс на кращу раду профілактики та кращий клуб з правової освіти; створити центри безоплатної правової допомоги в районі. Наступне засідання міжвідомчої координаційнометодичної ради з правової освіти населення відбудеться на базі Сокальської школи №5.

Андрій ОЛЕСЬКО, начальник Сокальського районного управління юстиції.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Поторицької школи приєдналися до флешмобу про підтримку полонених московським окупантом моряків

Сьогодні в рамках патріотичного виховання молоді ...