Home / Про освіту / Андрагогіка – наука про навчання дорослих

Андрагогіка – наука про навчання дорослих

Нещодавно на базі дитячого дошкільного закладу № 7 м. Сокаля проходив семінар-практикум за­відувачів ДНЗ Сокальського, Тар­та­ківського та Забузького освітніх округів на тему " Роль андра­го­гіч­ного фактора як умови розвитку особистості керівника дошкільного навчального закладу".

Методист райметодкабінету Марія Тимошик за допомогою слайдової презентації ознайомила слухачів з основними положеннями андрагогіки – науки про навчання до­рос­лих, етапами процесу нав­чання, сучасними підходами до управ­лінської діяльності. Завідувачі ДНЗ обговорили основні складові управлінської діяльності, якими є організація, планування, аналіз, контроль, а також культурологічний аспект (організація культури, психологічний клімат в колективі).

Головними засобами андраго­гіч­ного впливу були визначені спеціальні тренінги, практичні, ділові та рольові ігри. Під час психологічного тесту "Який ви керівник?", завідувачі дошкільних закладів, провівши інтерпре­-
тацію отриманих результатів, визначили свої основні риси, нахили, уподобання, а також сильні і слабкі сторони як керівника.

Підсумком семінару-практикуму були слова Наполеона "Мистецтво управління полягає в тому, щоб не дозволити людям постаріти на своїй посаді".

Учасників семінару щиро вітали дошкільнята старшої групи разом з музичним керівником Людмилою Лукасевич та вихо­вателями Світланою Сало та Ганною Панас.

Леся КАЛЬКА,

керівник семінару-практикуму.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Поторицької школи приєдналися до флешмобу про підтримку полонених московським окупантом моряків

Сьогодні в рамках патріотичного виховання молоді ...