Home / Про освіту / Cемінар про торгівлю людьми в Забузькому ліцеї

Cемінар про торгівлю людьми в Забузькому ліцеї

Торгівля людьми  одна з актуальних проблем сучасного світу. Для боротьби з цим негативним явищем розроблені спеціальні програми міжнародних організацій. В Україні проблема торгівлі людьми існує довгий період часу. Цьому сприяє чимало причин: низький рівень життя, трудова міграція та інші.

На школу покладено нелегке задання  не допустити  залучення дітей до торгівлі людьми, попередити їх про можливі наслідки.

11 листопада в Забузькому НВК "ЗШ ІІІІ ст.  ліцей" відбувся семінар класних керівників  на тему: "Особливості здійснення профілактики залучення підлітків до торгівлі людьми за допопомогою інтерактивних методів навчання". Його метою було навчити  вчителів використовувати настільні ігри у програмах з профілактики торгівлі людьми у загальноосвітніх навчальних закладах. Учасники семінару ознайомилися з особливостями проблеми торгівлі людьми в Україні та за її межами, проаналізували причини та наслідки втягнення підлітків до тенет торгівлі людьми. Класні керівники розглянули настільні ігри "Рожеві окуляри" та "Галопом по Європі!", окреслили їх можливості у профілактиці торгівлі людьми та опанували навички їх використання у роботі з учнями у школі.

Ірина ДЕЙНЕКА, заступник голови ради округу з виховної роботи.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Хмельницькому будуть звільняти директорів шкіл, які збирали батьківські внески, – мер Хмельницького. Відео

Днями хмельницький міський голова Олександр Симчишин повідомив, ...