Home / Про освіту / Червоноградські податківці нагородили учасників конкурсу “Бюджет країни – очима дитини”

Червоноградські податківці нагородили учасників конкурсу “Бюджет країни – очима дитини”

Нещодавно в актовому залі Червоноградської ОДПІ відбулось урочисте нагородження дипломами переможців першого етапу конкурсу дитячої творчості ,,Бюджет країни – очима дитини”. Про це  повідомили у Червоноградській ОДПІ.

“З вітальним словом до учасників заходу звернулась начальник інспекції Оксана Полтавець та зазначила, що конкурс дитячої творчості запроваджено Головним управлінням ДФС у Львівській області з метою формування економічної грамотності та податкової культури у школярів – майбутніх платників”, – йдеться у повідомленні червоноградських податківців.

В конкурсі прийняли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів двох вікових категорій: від 7 до 11років та від 12 до 15 років.

За допомогою малюнків, творів, комп’ютерної анімації учні виразили своє бачення та підкреслили вагомість сплати податків у розбудові  держави.

Кращі роботи відібрані для участі у другому етапі, який проводиться протягом травня у Головному управлінні ДФС у Львівській області.

На завершення заходу керівник податкової інспекції подякувала всім за участь в конкурсі та побажала школярам, їх батькам, вчителям здоров’я, натхнення та успіхів у майбутньому.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Жвирківській школі відбулася зустріч з військовими які захищали Україну від московського окупанта

07 грудня в Жвирківській школі проходив ...