Home / Про освіту / Червоноградські рятувальники провели заняття для представників освіти

Червоноградські рятувальники провели заняття для представників освіти

26 вересня у актовому залі Червоноградської загальноосвітньої школи № 1 провідним інспектором Червоноградського МВ ГУ ДСНС України у Львівській області проведено лекцію з наданням консультативно-методичної допомоги з питань дотримання правил пожежної безпеки для закладів освіти. Серед слухачів були присутні працівники відділу освіти Червоноградської міської ради, вчителі та відповідальні за пожежну безпеку у навчальних закладах м. Червонограда

Представник ДСНС розповів слухачам про питання пожежної безпеки і безпечної експлуатації електромереж в закладах освіти. Рятувальник наголосив слухачам на основних діях під час виникнення надзвичайних ситуацій як на робочому місці так і в побуті.

Під час дискусії учасники заходу задавали фахівцю ДСНС найрізноманітніші питання, які стосувалися забезпечення пожежної безпеки, використання та технічного обслуговування первинних засобів пожежогасіння, дотримання правил експлуатації електромережі та діям в разі виникнення пожежі.

Загалом лекція пройшла інформативно та корисно. Представники освіти отримали вичерпні відповіді на усі запитання та поділилися досвідом забезпечення пожежної безпеки на підпорядкованих відомчих об’єктах.

Червоноградські рятувальники провели заняття для представників освіти

Червоноградські рятувальники провели заняття для представників освіти

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Поторицької школи приєдналися до флешмобу про підтримку полонених московським окупантом моряків

Сьогодні в рамках патріотичного виховання молоді ...