Home / Про освіту / Що нового у системі ЗНО?

Що нового у системі ЗНО?

Наказом Міністерства освіти і науки України від 14.09.2015 №923 «Деякі питання проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28.09.2015 за №1152/27597, із змінами, внесеними наказом від 13.10.2015 №1078 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 14 вересня 2015 р. №923», визначено формат проведення зовнішнього незалежного оцінюван-ня у 2016 році (далі – ЗНО-2016). 

• ЗНО-2016 відбудеться з 5 травня до 10 липня.

• Перелік навчальних предметів, з яких особи, що виявили бажання вступати до вузів України у 2016 році зможуть пройти ЗНО залишився незмінним: українська мова та література, математика, історія України, хімія, фізика, біологія, географія, російська мова та іноземні мови (англійська, німецька, іспанська, французька). 

• Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (українська мова), а також із математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ сто-ліття) (на вибір учня) зараховуються, як результати за державної підсумкової атестації для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року.

• Кожен зареєстрований учасник зможе пройти тестування не більше, ніж із чотирьох предметів із переліку;

• Тестування з української мови і літератури є обов’язковим для усіх майбутніх абітурієнтів, які бажають вступити до вищого навчального закладу в Україні.

З метою підготовки до проходження зовнішнього оцінювання, визначення свого рівня знань з предмета, майбутнім абітурієнтам пропонуємо пройти безкоштовне тренувальне онлайн тестування http://lvtest.org.ua.

Додаткова інформація: www.testportal.com.ua – cайт УЦОЯО, (044) 486-09-62 – телефон інформаційної підтримки УЦОЯО.

Діяльність – це єдиний шлях, що веде до знань. Бажаємо успіхів усім абітурієнтам!

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі поліцейські ознайомили дітей з своєю роботою

В СОКАЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ НА ЕКСКУРСІЮ ...