Home / Про освіту / День відкритих дверей в Угнівському аграрно-будівельному ліцеї

День відкритих дверей в Угнівському аграрно-будівельному ліцеї

День відкритих дверей – завжди свято в Угнівському аграрно-будівельному ліцеї. І цього року сюди завітали випускники Забірської та Річківської ЗШ І-ІІ ст. Жовківського району, Домашівської, Карівської, Стаївської ЗШ І-ІІ ст. та Хлівчанської і місцевої Угнівської ЗШ І-ІІІ ст. Сокальського району. 

У вестибюлі ліцею гостей зустрічало «дерево-писанка», яке прикрасили ліцеїсти розмальованими з теплом і любов’ю писанками.

А далі їх чекав солодкий стіл, який приготували напередодні учні навчального закладу, майбутні кухарі-кондитери.

Найкращим студентам ліцею інтернет-магазин жіночих сумок genuine-leather.com.ua. Працівники магазину побували на святі і запропонували студенткам http://genuine-leather.com.ua/ в подарок. Їх змогли отримати десять найкращих студенток за попередній семестр. Сумки мали сучасний дизайн, пошиті були з натуральної шкіри та дуже сподобалися дівчатам.

Концертна програма була досить насичена: тут звучала поезія, пісня, відеоролики, які розповідали про умови навчання та відпочинок учнів, про професії ліцею, про фаховий рівень викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання, а також учасники танцювального гуртка виконали танець.

Майстри виробничого навчання проводили майстер-клас з професій:

«Тракторист-машиніст с/г виробництва» та «Машиніст крана автомобільного» – на навчальному полігоні (А. Ковальський, М. Гентош, Є. Батюх, Ю. Моспан); «Кухар. Кондитер» – у лабораторії кухарів (Л. Осміловська); «Кравець. Закрійник» – у швейній майстерні (О. Щур).

Учні шкіл мали можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою навчальних кабінетів, а на завершення – і посмакувати обідом.

Відрадно, що випускники шкіл зацікавилися нашими професіями, і ми маємо надію, що не одного із них побачимо серед наших учнів.

Надія КАНЮКА, викладач української мови та літератури ліцею.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Сокальської школи передали проекту “Безпілотник” 2 тисячі гривень

Завдяки співпраці ініціативної групи проекту “Безпілотник” ...