Home / Про освіту / Діти та молодь Сокальщини взяли участь у рибальських змаганнях у місті Краснік в Польщі

Діти та молодь Сокальщини взяли участь у рибальських змаганнях у місті Краснік в Польщі

У неділю, 17 червня 2018 р., діти та молодь з інвалідністю Сокальського району взяли участь у змаганнях з рибальства, які відбувалися у місті Краснік (Польща).

Делегацію очолила депутат Сокальської районної ради Євгенія Плетінка (комісія з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення).

Вже другий рік поспіль, подія носить міжнародне значення. Діти із Сокальщини впевнено змагалися за призові місця у ловлі риби. Риболовля тривала 2 години. Діти та молодь з інвалідністю впіймали від трьох рибин до трьох кілограм.

Сокальська команда рибалок, з особливими потребами, із 12 ти осіб вдруге взяла участь у такому заході і була єдиною іноземною командою у змаганнях. Сокальчани були нагороджені грамотами, медалями і подарунками.

Євгенія Плетінка подякувала організаторам за запрошення та зазначила, що діти отримали масу задоволення від участі у даному заході.

Нагадаємо, 18 червня 2017 року Сокальська команда рибалок, з особливими потребами, із 5-ти осіб вперше взяла участь у такому заході “Пікнік над водою” у місті Краснік (Польща) і була єдиною іноземною командою у змаганнях. Сокальчани зайняла 3-тє місце у змаганнях і були нагороджені грамотами та медалями.

Діти та молодь Сокальщини взяли участь у рибальських змаганнях у місті Краснік (Польща)

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Для учнів Савчинської школи провели профорієнтаційну екскурсію

З метою професійної орієнтації учні 9-10 ...