Home / Про освіту / Добро і зло в сучасному світі людини

Добро і зло в сучасному світі людини

Таку філософську проблему розв’язували учні 7-б класу на уроці-проекті української літератури спільно з досвідченим вчителем Валентиною Скибінською. Учні, поділені на три групи – «Літературознавці», «Ерудити», «Пролісківці», аналізували твір Б. Харчука «Планетник», робили висновки.

Емоційної насиченості уроку надавала молитва, пісня «Чом, чом, чом, земле моя» у виконанні всіх учнів класу, ілюстрації дітей до твору, квіти нарциси (як символ повісті), легенда про Нарциса, інсценізація зустрічі діда Калима з Планцетником.

Прекрасним подарунком став виступ Галини Ващук – членкині осередку Союзу українок, творчої особистості, яка майстерно виконала роль МатеріУкраїни, яка благословляє всіх словом і піснею.

Хтось з розумних сказав: «Уміє вчити той, хто вчить цікаво». До таких вчителів належить В. Скибінська. Вона має великий досвід, та, на її переконання, навіть найдосвідченіший педагог ніколи не повинен зупинятися на досягнутому. Тому оволодіває сучасними методиками навчання, використовує комп’ютер і, як завжди, проводить уроки на високому методичному рівні.

Світлана МУСІЙ, вчитель Жвирківської ЗШ ІІІІ ст.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Червоноградські вчителі нагороджені у Львові за досягнення в роботі

За високий професіоналізм, творчий пошук, використання ...