Home / Про освіту / У Великих-Мостах учні Сокаля взяли участь у військово-патріотичній грі “Сокіл”

У Великих-Мостах учні Сокаля взяли участь у військово-патріотичній грі “Сокіл”

Відпочити ніколи – бо у нас Канікули! – Освіта Сокальщини

5 травня 2018 року учні Сокальського району взяли участь у Всеукраїнській військово-патріотичній грі “Сокіл” (“Джура”).

Перший тур відбувся на полігоні Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України у Великих Мостах! Організаторами заходу виступили: відділ освіти Сокальської РДА, Сокальський районний методичний кабінет, спілка воїнів-учасників АТО, районний комісаріат та ін..

На урочисте відкриття прибув заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, заступник голови Сокальської РДА Микола Поліщук, голова спілки воїнів-учасників АТО Вадим Кондратюк та військовий комісар Микола Лисак, які у вітальному слові підтримали учасників військово-патріотичної гри.

І етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") на Сокальщинині.В рамках заходу, 23 чоти шкіл Сокальського району проходитимуть вишкіл, туристичні та спортивні, мистецькі змагання. Гра поєднує патріотичний дух та юнацька звитягу, смачна польову кухню та досвідчених наставників.

Про враження першого дня організатори на сторінці у фейсбук написали наступне: “Ось і добігає перший день Всеукраїнської військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Тут і справді відпочити ніколи: відмінна організація, чудова погода, безліч можливостей щоб проявити свої таланти, прекрасні наставники, нові друзі, море позитиву! Та що писати, краще один раз побачити! Шкода, що у фото не можна помістити ті емоції, які ми пережили сьогодні. То ж, дорогі учасники, шукайте себе на фото за посиланням: https://photos.app.goo.gl/QmKjst55PrFj79Dc2. З нетерпінням чекаємо наступного дня…”

І етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") на Сокальщинині. І етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") на Сокальщинині. І етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") на Сокальщинині. І етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") на Сокальщинині. І етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") на Сокальщинині. І етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") на Сокальщинині.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Поторицької школи приєдналися до флешмобу про підтримку полонених московським окупантом моряків

Сьогодні в рамках патріотичного виховання молоді ...