Home / Про освіту / I подякували Богу за нелегку працю

I подякували Богу за нелегку працю

Учні, школа, вчителі. Ці слова усім відомі. Але у кожного вони викликають свої почуття. Найчастіше згадуються друзі-однокласники, приємні хвилини веселих перерв, свята, уроки, екскурсії… І вчителі, які засівають зерна мудрості, любові, доброти… І хочеться сказати про педагогів найкращі слова.

Тому, напередодні професійного свята, учні Великомостівського НВК підготували чудовий концерт для своїх наставників: декламували вірші, співали, танцювали, розігрували сценки, запропонували перегляд слайдової презентації про шкільне життя. І все це – результат праці наших творчих вчителів.

Директор НВК Галина Стадницька привітала всіх, подякувала за плідну працю і вшанувала присутніх у залі педагогів, які вже на заслуженому відпочинку. Кожному вручила грамоту за багаторічну сумлінну працю в галузі освіти, високий професіоналізм. Ми завжди раді бачити у стінах нашої школи вчителів-ветеранів, любимо, поважаємо і цінуємо їх. І з теплими словами вітання до нас звернулися Мирослав Іванович Росіл та Марія Петрівна Хомляк, колишні заступники з навчально-виховної роботи школи. З їх уст линули сердечні побажання-настанови з нагоди свята.

У виконанні директора Народного дому Михайла Федика прозвучало музичне вітання, а також слова вдячності за тісну співпрацю.

Наприкінці концерту – традиційне “многоліття” для колективу нашої рідної школи. Урочистості закінчилися, а попереду нас чекала паломницька поїздка до с. Страдч, як подяка Богові за нелегку працю, але надзвичайно важливу і відповідальну. По дорозі молилися, співали духовні пісні. Паломницька подорож залишила добрий слід у серці, наповнивши його любов'ю. Любов'ю до Бога, до ближнього…

Саме в такому піднесеному настрої колектив нашої школи відсвяткував своє професійне свято.

Ірина СТРУК,
вчитель початкових класів Великомостівського НВК….

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Сокальської школи передали проекту “Безпілотник” 2 тисячі гривень

Завдяки співпраці ініціативної групи проекту “Безпілотник” ...