Home / Про освіту / Мистецтво управління дошкільним закладом

Мистецтво управління дошкільним закладом

Така тема семінару завідувачів ДНЗ, який відбувся на базі дошкільного навчального закладу «Сонечко» смт. Жвирка.

На ньому обговорювали питання аналізу, планування та контролю як основних функцій управлінської діяльності керівника ДНЗ.

Завідувач ДНЗ № 9 м. Сокаля Леся Калька – керівник семінару-практикуму – за допомогою слайдової презентації ознайомила учасників з питанням оперативного контролю як інструменту швидкого реагування на актуальні проблеми освітнього процесу в ДНЗ. Керівники ДНЗ району вправлялись у складанні таблиці аналізу навчально-виховної роботи в різних формах діяльності з дітьми, обговорювали актуальні питання, ділились досвідом роботи.

Керівник ДНЗ «Сонечко» Оксана Хома розповіла присутнім про здобутки колективу, успіхи в навчально-виховній роботі та в роботі з батьками вихованців.

У роботі семінару-практикуму взяли участь селищний голова Іван Кошлай та заступник директора з навчально-виховної роботи Жвирківської ЗШ І-ІІІ ст. Надія Іванойко.

Учасників семінару щиро вітали вихованці старшої групи дитячого закладу разом з вихователями Марією Васько, Ольгою Бондурівською та музичним керівником Ольгою Федорович.

Марія ТИМОШИК,
методист з дошкільного виховання райметодкабінету відділу освіти Сокальської РДА.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі поліцейські ознайомили дітей з своєю роботою

В СОКАЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ НА ЕКСКУРСІЮ ...