Home / Про освіту / На Львівщині цьогоріч не працювала жодна держпрограма в галузі освіти

На Львівщині цьогоріч не працювала жодна держпрограма в галузі освіти

У Львівській області 2014 року не працювала жодна державна програма в галузі освіти.

Про це розповів т. в. о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський під час зустрічі з громадою області у вівторок, 25 листопада.

Юрій Турянський зазначив, що заходи в освітній галузі фінансували лише в рамках Програми розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки. Із 17,5 млн грн, які передбачає програма, вже освоєно 60% коштів.

Варто зазначити, що ви можете відправити свою дитину на навчання закордон. Однією з привабливих країн для здобуття вищої овсіти є США. В інтеренті ви самостійно можете найти всі , які приймають до себе студентів з інших держав. В США можна отримати дипломи бакалавра (3-4 роки навчання) або магістра (2 роки при наявності ступеню бакалавра) в одному з коледжів чи університетів, які поділяються на кілька типів.

«За ці кошти в жовтні 2014 року було відкрито дошкільні групи на базі загальноосвітніх навчальних закладів Городоцького району (75 місць), у Самборі (35), у Стрийському районі (25) та Сокальському районі (50 місць)», – розповів керівник облдержадміністрації.

Він додав, що в серпні цього року з обласного бюджету було виділено кошти міським та районним бюджетам на суму 10,5 млн грн. Із зазначеної суми на реалізацію мікропроектів передбачено 5 млн 600 тис. грн, зокрема на розвиток мережі навчальних закладів – 1 млн 600 тис. грн, енергозбереження в освітній сфері – 3 млн 800 тис. грн.

Як писав «Вголос», т. в. о. голови Львівської облдержадміністрації Юрій Турянський прозвітував перед громадою про 100 днів своєї діяльності на посаді керівника області.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

16 юних науковців Сокальщини здобули перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт

У Львівському національному університеті імені Івана ...