Про освіту

На Сокальщині відбувся міський фізкультурно-патріотичний фестиваль “Нащадки козацької слави”

В Сокальській СШ №4 відбувся міський фізкультурно-патріотичний фестиваль “Нащадки козацької слави” серед юнаків старших класів. До програми фестивалю входили чотири командні змагання та чотири особисті конкурси.

В естафеті “перенесення вантажу” переможцями стали: команда СШ №4, друге і третє місця у спортсменів СШ №3 і СШ №5.

В підтягуванні на перекладині кращою була команда СШ №5, друге і третє місця посіли юнаки з гімназії та СШ №4.

В стрибках у довжину з місця перемогла команда СШ №4, другою була команда СШ №5, третіми  гімназисти.

В перетягуванні канату переможцями стали юнаки СШ №2, друге місце посіла команда гімназії, третє  СШ №3.

В особистих змаганнях в поштовху гирі переможцем став Назар Гук (СШ №2), друге та третє відповідно посіли Іван Терехов (СШ №4) та Остап Іванчина (гімназія).

В конкурсі “піднімання тулубу” золоту медаль здобув Віталій Демчук (гімназія), срібну  Костянтин Лаврів (СШ №2), бронзову  Роман Лазорик (СШ №3).

У вправі “віджимання” перемогу здобув Юрій Сидорович (СШ №4), другим був Степан Федицький (гімназія), третім став Назар Мишок (СШ №2).

В конкурсі капітанів кращим був Андрій Ковальчук (СШ №4), друге місце посів Максим Хробак (гімназія), третє місце здобув Денис Поліскевич (СШ №5).

За підсумками командних та особистих змагань в загальнокомандній першості, набравши 114 очок, перемогу здобула команда юнаків СШ №4, другими з сумою 110 очок були гімназисти, третіми  учні СШ №2 (101 очко).

В командних видах програми переможці та призери нагороджені грамотами.

Переможці та призери в обласних та загальнокомандному заліку нагороджені кубками, медалями та грамотами, які їм вручили депутати міської ради Михайло Ваврів, Юрій Товарянський.

Міський центр “Спорт для всіх” вдячний адміністрації, вчителям фізкультури Сокальського НВК I-III ст. №4 ліцей” (директор Наталія Драган, вчителі Ігор Петришак, Микола Ковальчук) та за злагоджену роботу старшим суддям Євгенові Матвіїву, Володимиру Капусті, головному секретарю Мар’яні Копейці.

Ярослав ТАРАСЮК, директор Сокальського міського центру  фізичного виховання населення “Спорт для всіх”.