Home / Про освіту / На Сокальщині відкрили два навчально-виховні комплекси

На Сокальщині відкрили два навчально-виховні комплекси

 Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей, на Сокальщині відкрили два навчально-виховні комплекси: Глухівський НВК «ЗШ І ст. – дитячий садок» та Лещатівський НВК «ЗШ І ст. – дитячий садок». У відкритті взяли участь голова обласної державної адміністрації Михайло Цимбалюк, начальник Головного управління освіти та науки ОДА Михайло Брегін, голова райдержадміністрації Микола Мисак, заступник голови РДА Наталія Карташова, голова районної ради Ігор Дацюк, його заступник Володимир Чуб, начальник відділу освіти Сокальської РДА Роман Монастирський та інші.

В районі діє Програма розвитку дошкільної освіти Сокальського району на період 2008-2011 роки, завдяки їй і відкрито в селах Глухові та с. Лещатові навчально-виховні комплекси «ЗШ І ст.- дитячий садок». Було фінансування й з обласного бюджету.

Ремонтні роботи по реконструкції цих освітніх закладів виконували ПП “Сузір”я” (депутат районної ради Петро Пилипчук) та ПП “Ромос” (депутат обласної ради Роман Швед).

Навчально-виховні комплекси «ЗШ І ст.- дитячий садок» освятили священики, а поважні гості перерізали символічні стрічки. Майбутні вихованці декламували віршики, співали пісні. Їм гості привезли чимало подарунків.

Оксана ПРОЦЬ.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Сокальської школи передали проекту “Безпілотник” 2 тисячі гривень

Завдяки співпраці ініціативної групи проекту “Безпілотник” ...