Home / Про освіту / Наша вчителька – найкраща!

Наша вчителька – найкраща!

Усе в житті людини буває вперше: перше слово, перші кроки, перше кохання, перші досягнення і навіть перші втрати. З плином часу все це стирається з людської пам'яті. Та ніколи ми не забуваємо свій перший шкільний дзвінок і першу вчительку, яка повела нас на перший урок.

Майже сорок років тому такою людиною для нас стала Катерина Іванівна Ковальчук (дівоче прізвище Коліда). 7 грудня, у день її іменин, у бібліотеці с. Куличків ми зустрілись у дружньому колі, щоб згадати безтурботні дитячі роки. Це був імпровізований урок, на якому ми декламували вірші, які колись вивчили в школі, вірші сучасних поетів, гуморески, згадували цікаві і смішні історії, які траплялися з нами, а також страхи, які допомагала розвіяти наша добра вчителька.

Переглядали пожовклі від часу шкільні світлини, а також фото, які принесла Катерина Іванівна. З цікавістю переглядали книгу "Сокальське педагогічне училище", яке 60 років тому закінчила К. І. Ковальчук. З 1955 року вона 38 років невтомно трудилась на педагогічній ниві у Куличківській школі. Катерина Іванівна чуйна, освічена людина, юна душею і весела. Завжди приходить на різні виступи у наш Народний дім. Знає напам'ять багато поезій. Ми із захопленням слухали "Наймичку" Тараса Шевченка у її виконанні. Нині вона пенсіонер, але кожного разу бажаний гість у школі  на концертах до Дня вчителя, інших зустрічах.
Так за спогадами, жартами, веселим сміхом непомітно минув час. Шкода, що не всі її першокласники 1974 року прийшли на цей чудовий вечірспогад. Та ми всі бажаємо нашій дорогій першій вчительці довгих років життя, поваги від людей і міцного здоров'я.

Вдячні учні: Оксана БУРКО, Ганна ВАСИЛЮК, Ольга ЯРМОЛА, Євген ОСТАПІВ.

Фото Надії Засадної.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Червоноградські вчителі нагороджені у Львові за досягнення в роботі

За високий професіоналізм, творчий пошук, використання ...