Home / Про освіту / Не забувай свою мову, дитино!

Не забувай свою мову, дитино!

У день писемності та мови в Сокальському БДЮТ було людно. На свято мови, яке підготувала методист, керівник гуртка Оксана Сумбаєва, прийшли батьки, бабусі, гості. Гуртківці читали вірші, співали колискові та пісні про мову, демонстрували свою акторську майстерність у сценках: «Як Незнайко складав вірші», «Розмова у транспорті» та інших, звучали гуморески Павла Глазового «Найкраща мова», «Кухлик». Під мелодію пісні «Ой зелене жито, зелене» діти виконали хореографічну постановку. Наймолодші учасники театру «Соколята» (учні 3Б класу Сокальської ЗШ №4, вчитель Н. Пинка) заспівали піснюгру «Де ти, кицько, ходила» та пісню на слова Оксани Сумбаєвої «Не забувай свою мову, дитино!». Звучали авторські твори про мову у виконанні Ігоря Сумбаєва.

Гуртківці «Художнього слова» (керівник О. Звірко) теж подарували присутнім кілька радісних хвилин. Вони читали вірші, розказували прислів`я та приказки, вислови про мову видатних людей.

Вихованці Сокальського БДЮТ завітали з концертом до Сокальської гімназії. Свято відбулося в літературномистецькому музеї «Літературна Сокальщина» (завідуюча кабінетом, вчитель української мови О. Васьків).

Ми, батьки, з великим задоволенням дивилися виступ наших діток. Серце переповнювала гордість, адже їхніми устами було стільки сказано про рідну мову, наш український край! Побільше б таких свят, тоді наші діти навчаться любити і шанувати рідне слово, свою Батьківщину і виростуть справжніми патріотами України.

Ганна ЛУКОВЕЦЬКА, член батьківського комітету Сокальського БДЮТ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі поліцейські ознайомили дітей з своєю роботою

В СОКАЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ НА ЕКСКУРСІЮ ...