Home / Про освіту / Новини Тартаківського освітнього округу

Новини Тартаківського освітнього округу

12 жовтня у Тартаківському НВК відбувся відбірковий конкурс  фестивалю "Сурми звитяги". Наші учні взяли в ньому активну участь.

Переможець нашої школи Мар’ян Муж (6 клас) у номінації "Вокальна пісня" виступав у Сокалі на галаконцерті. Всі гості свята радісно вітали його оплесками!

18 жовтня відбулася окружна олімпіада з англійської мови у Тартаківському НВК. Учні 89 класів (Христина Жук і Олена Крохмаль, Богдан Демчук) взяли участь у змаганні. За результатами олімпіади учениці Х. Жук і О. Крохмаль посіли четверте місце з 11 учасників, а Б. Демчук  третє (9 учасників).

Наталія ДУЛЯНИЦЬКА, вчитель англійської мови Тартаківського НВК.

* * *

У нашій школі відбулися святкування, приурочені 69ій річниці створення УПА. Вчитель історії С. Горбань розповіла про бойовий шлях, учні прочитали вірші, у яких висвітлили героїчний шлях УПА. Hапередодні свята учні впорядкували могили Героїв, оформили роботу "Вихідці зі Львівщини в боротьбі за волю України", а в окружному конкурсі "Сурми звитяги" Богдана Покотило зайняла перше місце у номінації читців.

Богдан ДІДИЧ, учень 8 класу Переспівської ЗШ ІІІ ст.

* * *

Цього року школа продовжує працювати в екологонатуралістичному напрямку. Вчителі та учні дбають про озеленення шкільних приміщень, покращують дизайн садиби і прилеглої території. Члени гуртка "Юні друзі природи", керівником якого є вчитель біології Г. Покотило, оформили альбом, провели презентацію по внутрішньому озелененню. Свої роботи представляли на районному конкурсі "Галерея кімнатних рослин", де зайняли третє місце. Ми хочемо і можемо поділитися досвідом своєї роботи у цьому напрямку, тому запрошуємо усіх небайдужих до співпраці.

Юрій ЧОП, староста гуртка.

* * *

Під олімпійським гаслом проходив Олімпійський тиждень в Лучицькій школі. Розпочався він з Олімпійського уроку, на якому учні більше дізналися про історію олімпійського руху, видатних спортсменів стародавності і сучасності, про досягнення і рекорди олімпійських чемпіонів. Багато інформації ми почерпнули і про видатних українців  призерів і переможців Олімпійських ігор різних часів. Потім відбувся конкурс газет на олімпійську тематику, вікторина "З історії Олімпійських ігор".

А кульмінацією Олімпійського тижня стали "Малі Олімпійські ігри", які були проведені окремо по різних вікових категоріях. Особливо всіх присутніх вразила церемонія відкриття. Спочатку був парад, винесення олімпійського прапора, потім кожен учень взяв участь в естафеті олімпійського вогню, зачитали олімпійську присягу. Після цього розпочалися змагання, до програми яких входили такі види: 14 кл.  біг 30 м з високого старту, стрибок в довжину з місця; 59 кл.  біг 60 м з низького старту; стрибок в довжину з місця, метання малого м’яча на дальність з розбігу; 1011 кл.  біг 60 м з низького старту, потрійний стрибок з розбігу, метання малого м’яча (150 г) на дальність у коридорі 10 м.
Були радощі і розчарування, успіхи і невдачі, веселий сміх і сльози…. Але найголовнішим підсумком став хороший настрій, пропаганда здорового способу життя, інтерес до олімпійського руху  провідника миру, духовності, єдності. Переможці і призери в окремих видах змагань нагороджені грамотами, дипломами і… оплесками школярів. Треба було бачити очі, сповнені гордістю, радістю за себе і спортивні досягнення учнів молодших класів! Серед переможців і призерів є: Роман Савчук, Богдана Федунь, Ірина Козакевич, Мар’яна Рибка, Анастасія Петрига, Андріана Забавська, Володя Мартинюк, які вперше одержували спортивні нагороди. Віримо, що будуть серед них і майбутні переможці Олімпійських ігор.

Ще довго обговорювали учні підсумки Олімпійського тижня, який підготував і провів вчитель фізкультури Володимир Федунь. Попереду  нові змагання, нові старти. Адже, головне  не перемога, а участь!

Василь БОЙКО, президент учнівського парламенту Лучицького НВК "ЗШ ІІІІ ст.  дитячий садок".

* * *

"Козацькі забави" відбулися 14 жовтня у Тартаківському НВК "ЗШ ІІІІ ст.  ліцей", їх провела педагогорганізатор Р. Братунь. Саме у день Пресвятої Богородиці "Козацькі забави" проводять невипадково, адже козаки вважали Богородицю своєю заступницею і покровителькою.
У забавах взяли участь учні четвертого та п’ятого класів. Це команди "Соколята" та "Козачок". З умовами конкурсу діти були ознайомлені заздалегідь. Всі учасники добре підготувалися: мали козацький стрій, захищали назву команди віршами та піснями, варили куліш і вареники. Крім того, перевірили інтелектуальний рівень знань козаків, спортивність, сміливість. Маленькі козачата також показали, розказали, чим захоплювалися козаки, і як відпочивали. На завершення учасник із команди "Козачок" затанцював козацький гопак. Змагання завершилися потисканням рук між командами.

Ірина МАЛИЧКОВИЧ, учениця 11 класу.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Поторицької школи приєдналися до флешмобу про підтримку полонених московським окупантом моряків

Сьогодні в рамках патріотичного виховання молоді ...