Home / Про освіту / Новини Забузького освітнього округу

Новини Забузького освітнього округу

Кожного року в Ільковицькому НВК “ЗШ ІІІІ ст.  дитячий садок” проходять вибори до класних активів, учнівської ради, а також голови учнівської ради. Цього року головою учнівської ради одноголосно було обрано Марію Штикало, ученицю 10 класу, адже голова дитячого колективу повинна користуватися в учнів авторитетом, бути вимогливою до себе й до інших, принциповою в оцінці своєї поведінки і товаришів.
Щоб життя шкільного колективу було цікавим і насиченим, учні спланували свою роботу, розподілили обов’язки. Проявивши активність та ініціативу, школярі підготували і провели день учнівського самоврядування, який присвятили Дню працівників освіти. Всі учні сумлінно підготувалися до цього свята: прибрали і прикрасили школу, випустили вітальні листівки, провели радіопередачу, підготували святковий концерт, а одинадцятикласники, крім цього, попробували себе в ролі вчителя.

Всі ще раз переконалися, що самоврядування позитивно впливає на формування в учнівської молоді тих моральних якостей, які неможливо виробляти за допомогою тільки словесних впливів, а саме  відповідальність за доручену справу, за колектив, за все, що відбувається навколо.

Ірина БАШТИК, педагогорганізатор Ільковицького НВК “ЗШ ІІІІ ст.  дитячий садок”.

* * *

На початку цього навчального року відбулися змагання з футболу “Футбольна ліга”. Переможцем стала команда Ільковицького НВК, яка з рахунком 2:0 перемогла Стенятинську ЗШ ІІІІ ст. В цій грі кращими гравцями визнано Андрія Білика, учня Ільковицького НВК та Володимира

Дацюка, учня Стенятинської ЗШ.

* * *

Нещодавно в Ільковицькому НВК “ЗШ ІІІІ ступенів  дитячий садок” пройшли змагання з мініфутболу на першість школи. Перше місце завоювала команда учнів 10 класу, друге  9 класу, третє  11 класу. Кращими гравцями визнано Володимира Яроша (11 кл.), Андрія Білика (10 кл.) та Павла Бобка ( 9 кл.).

Володимир ХОМИН, член гуртка “Юний журналіст”.

* * *

14 жовтня учні 79 класів Ульвівського НВК “ЗШ III ст.  дитячий садок” під керівництвом авторки цих рядків провели шкільну лінійку, присвячену створенню і діяльності УПА. Учні розповідали про історію створення УПА, про видатного командира Романа Шухевича (Чупринку), а також про вагомий внесок воїнів УПА у знищення ворожих окупантів на території України в роки Другої світової війни. На лінійці прозвучала маршова пісня Української повстанської армії “Не пора, не пора”, учні декламували вірші. Було представлено документи, спогади дочки командира УПА Василя Процюка”Кропиви”, командира УПА”Південь”.

Дякуємо дочці Василя Процюка, вчительціпенсіонерці Галині Процюк, яка проживає в Теляжі, за хорошу та цікаву інформацію, яку вона розповіла школярам. Учениця 9 класу Ірина Олекса, правнучка Василя Процюка написала дослідницьку роботу, присвячену життю та діяльності прадіда на районний конкурс “Наші земляки в боротьбі за незалежність України”.

Наталія КОСТІВ, вчитель історії Ульвівського НВК “ЗШ ІІІ ст.садок”.

* * *

14 жовтня у Войславицькій ЗШ ІІІ ст. учні старших класів провели літературномузичну композицію “Зродились ми великої години”, присвячену героям збройної боротьби ОУНУПА проти польських, німецьких та більшовицьких поневолювачів, всім, хто протягом тисячоліть проніс прапор боротьби за Україну, всім, хто не скорився ворогові і не впав духом, роками ніс важкий хрест боротьби, не зрадив, вистояв, залишившись безсмертним.

Кращі учні школи поклали квіти до могили “Борцям за волю”. Вони вмирали, щоб Україна жила, воскресла, бо лиш там воскресають, де є могили. І воскресла наша Україна, і воскресла воля. І хай вічно буде слава Героям, котрі поклали своє життя на жертовнику нації.

Оксана ГАНУЛЯК, вчитель початкових класів Войславицької ЗШ ІІІ ст.

* * *

Тудорковицька ЗШ ІІІ ст. працює в екологонатуралістичному напрямку розвитку школи. Нещодавно учні допомагали ДП “Радехівське ЛМГ” заготовляти насіннєвий матеріал дуба звичайного. Школярі із задоволенням працювали у лісі і зібрали 4 цнт жолудів. Ми і надалі допомагатимемо у заготівлі посадкового матеріалу.

Г. ШЕПЕЛЮК, керівник гуртка “Художнє слово”.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Поторицької школи приєдналися до флешмобу про підтримку полонених московським окупантом моряків

Сьогодні в рамках патріотичного виховання молоді ...