Про освіту

Перемога третьої школи в Сокальському КВК

12 листопада в приміщенні Сокальської ЗШ №3 стартував X чемпіонат району з гри «Що? Де? Коли?». В змаганнях взяли участь рекордні 29 команд (майже 180 чоловік) – зала ледве вмістила всіх бажаючих зіграти в цікаву інтелектуальну гру.

Команди представляли Сокальську гімназію, Сокальські ЗШ №2, ЗШ №3, ЗШ №4, ЗШ №5, Червоноградський будинок учнівської творчості, Великомостівський НВК, Сокальський ПЛ, Хоробрівську, Бутинську, Реклинецьку, Поторицьку, Сілецьку, Тартаківську та Лучицьку школи.

Цей етап закінчився тріумфом Сокальської ЗШ №3 – дві команди з цього закладу посіли місця на п’єдесталі пошани. Впевнену перемогу в першому етапі здобула команда «Окраїна» (капітан Роман Кошівка), яка аж на чотири правильних відповіді випередила срібного призера турніру, яким стала команда Червоноградського БУТ – «Lucky strike» (капітан Тетяна Котик). Надзвичайно впертою була боротьба за третє місце – його посіли «Геракли» (капітан Володимир Хом’як), які випередили «Guarana» зі  Сокальської гімназії. Проте ще важко робити якісь прогнози, оскільки до закінчення чемпіонату залишилось чотири етапи, які можуть змінити турнірну таблицю.

В неділю, 14 листопада, в приміщенні дискоклубу «Вікторія» відбувся I етап VIII чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?». На старт турніру вийшли 17 команд, які представляли міста Сокаль, Червоноград, Великі Мости, Радехів, смт. Жвирка, села Забужжя та Новий Витків.

Перший етап стартував з великої сенсації, адже перемогу в ньому здобула команда педагогів Сокальської ЗШ №3 «Любисток» (капітан Володимир Павлюк), яка лише в цьому сезоні дебютувала в прем’єрлізі. Таким чином ця школа зробила своєрідний дубль, здобувши перемоги як в шкільних, так і в дорослих змаганнях. Друге місце у чотириразового чемпіона Сокальського району команди «1715» (капітан Тарас Малюх).

«Бронза» в «Фенікса» (капітан Богдан Лисий).

Склад учасників змагань настільки рівний, що будьяка команда до кінця сезону ще може вийти на лідируючі позиції.
Організаторами X юнацького та VІIIго чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?» виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, відділи освіти та у справах молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації.

Оргкомітет чемпіонату висловлює подяку спонсорам змаганьдискоклубу «Вікторія», Інтернетмережі «BestLink», фірмі «Ніка», піцерії «Фігаро», працівникам Сокальської СЗШ №3 та дискоклубу «Вікторія», а також інформаційним партнерам на теренах Сокальщини – ТРК «Сокаль», Інтернетпорталу «Сокаль і Сокальщина», часопису «Голос знад Бугу».

Володимир ВОЙТЮК, президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості.