Home / Про освіту / Петро Боднар – кращий з кращих в Сокальської МАН

Петро Боднар – кращий з кращих в Сокальської МАН

У Сокальському НВК "ЗШ ІІІІ ст. №3  колегіум" навчається надзвичайно обдарований хлопець  Петро Боднар (на знімку  в центрі). Для цьогорічного випускника цей рік є особливо успішним, адже його ім`я стало відомим не лише на Львівщині, а й в Україні.

 Унікальність Петра полягає, насамперед, в обдарованості, помноженій на величезну працездатність. За що б не брався, все у нього виходить успішно. Чи то участь у грі "Що? Де? Коли?" у складі команди "Ведмедик  СОКЕ", чи підкорення нових вершин наук.

 Приємний у спілкуванні, усміхнений хлопець не дуже любить розповідати про себе. Але відзначає, що йому завжди цікаво вчитися. Найбільше захоплення викликали історія та географія. Неодноразово брав участь у районних та обласних олімпіадах з вищезгаданих предметів.

 Впродовж двох останніх років Петро – слухач Сокальської Малої академії наук у творчих об`єднаннях з географії та історії. Гордиться своїм вихованцем досвідчений педагог Валентина Любарська. Результатом її щоденної праці  понад 50 переможців районних і обласних олімпіад з географії, понад 30 студентів і випускниківгеографів. Серед них у трійці переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад і турнірів  Петро Боднар.
 З першого турніру юних географів у 2010 році він потужно заявив про себе і привернув увагу науковців ЛНУ ім. Івана Франка. Потім були перемоги під час олімпіад, конкурсів, турнірів з різних предметів. У цьому році Петро досліджував бойовий шлях Дружини українських націоналістів (історія) та екологічні проблеми річки Західний Буг (географія). Ерудований хлопець блискуче захистив науководослідницькі роботи, успішно впорався з тестами і став переможцем на львівському етапі. Цьогоріч він також увійшов до складу обласної збірної юних істориків, яка зайняла перше місце на Всеукраїнському турнірі в місті Кременець.

 Петро  толерантний і виважений у спілкуванні з дорослими та однолітками, дуже товариський, здатний допомогти друзям, навчити, підказати.

 Тішаться сином батьки. Гордістю сповнювалося серце, коли в столиці України  м. Києві  Петрові вручали медаль за І місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсузахисту науководослідницьких робіт з географії.

 Своїх нагород Петро Боднар не рахує.  А їх у нього чимало  це багатобагато грамот, дипломів, цінних подарунків за заслужені перемоги. А ще він отримав запрошення на навчання до Львівського національного університету імені Івана Франка та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 З величезною повагою ставиться Петро до своїх вчителів, переживає за те, що треба наздоганяти пропущення під час турнірів і конкурсів.

 Скромність прикрашає цього хлопця. Ніколи не хизується своїми досягненнями! У нього є мрія  стати студентом престижного вузу. Нехай вона обов`язково збудеться! Щасти, тобі, Петре, в майбутньому!

Світлана  МУСІЙ,
методист Сокальської Малої академії наук.
 

About Адміністрація порталу

x

Check Also

16 юних науковців Сокальщини здобули перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт

У Львівському національному університеті імені Івана ...