Home / Про освіту / Побували на “Планеті Любов”

Побували на “Планеті Любов”

У гості до нашого класу завітала відома поетеса рідного краю – Любов Євгенівна Бенедишин. Кожного року ми радо зустрічаємо поетів Сокальщини, і ця зустріч не стала винятком.

Вчителька Надія Михайлівна Пинка розпочала розповідь про поетесу рядками її вірша "Планета любові". А також розповіла присутнім про збірки, про те, що твори п. Любові неодноразово друкували в газетах "Голос знад Бугу", "Храм серця" та інших виданнях.

Під час свята четвертокласники Дарина Гнатюк, Вікторія Савка, Данило Сич, Вікторія Кухарчишин, Владислав Чабан, Любов Стасюк та інші віршами Любові Бенедишин намагались передати почуття та думки поетеси. Зворушливо звучав вірш "Героям  слава!", присвячений борцям за волю України, покладений на музику вчителем Л. Ксенюк, адже нещодавно ми відзначали 70-ту річницю створення УПА. Впевнено і щиро пролунали твори Любові Бенедишин з уст наших молодших друзів  третьокласників. Читання віршів супроводжувалось піснями у виконанні ансамблю "Берегиня". Була присутня і Марія ПетрощукКушпета, яка є почесним членом клубу "Творчий неспокій" ім. В. Сухомлинського.

Серед присутніх були працівники музею "Людина. Земля. Всесвіт" Наталія Покотюк та інші, з ким наш клас працює над спільними проектами.

Твори поетеси читали вчителі: Оксана Сумбаєва, Галина Валевська, Галина Кравчук, Ольга Богун. Духовнофілософські вірші заворожували всіх слухачів, серед яких були і батьки, і вчителі інших шкіл району. А бабуся четвертокласника Данила Сича, Надія Климців, словами ще одного поета Сокальщини  Володимира Полянчука, подякувала Любові Бенедишин за її вірші.

Поетеса розповіла про свою творчість і подальші плани, прочитала найновіші твори. "Планета Любові"  так називалося наше свято,  завершилось, а нам ще довго не хотілося розходитись. Ще раз дякуємо Любові Бенедишин за її творчість і чекаємо нових зустрічей.

Владислав ЧАБАН, учень 4Б класу Сокальського НВК "ЗШ І-ІІІ ст. №4 – ліцей".

 

 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Великих-Мостах учні Сокаля взяли участь у військово-патріотичній грі “Сокіл”

Відпочити ніколи – бо у нас ...