Home / Про освіту / Про підготовку до святкування 70-ї річниці створення УПА в школі №4

Про підготовку до святкування 70-ї річниці створення УПА в школі №4

Підготовка до святкування 70-ї річниці створення УПА у Сокальському НВК "ЗШ І-ІІІ ст. № 4 – ліцей" проходила цікаво, насичено і масово.

Тиждень почався з виставки плакатів та облаштування тематичного історичного куточка. Представники центру "Наука" підготували гру «Що? Де? Коли? " на історичну тематику. Учні 3-11 класів переглянули відеофільм про народження УПА та боротьбу її вояків за незалежність і свободу Української держави.

На святковій лінійці, яка відбулася у переддень знаменної дати (її підготували представники шкільного самоврядування "Лідер"), учні школи почули історичні факти про зародження та бойові дії Української Повстанської Армії. Школярі слухали патріотичні пісні у виконанні учасників районного фестивалю "Сурми звитяги": шкільного вокального ансамблю "Веселкові барви" та дуету у складі Станіслава Козловського і Надії Семенюк, вірші періоду визвольних змагань  у виконанні Владислава Чабана. 

Представники Козацької Республіки, учні 3-х класів зустріли це свято виставкою плакатів на тему "Козацькому роду нема переводу". Це був підсумок кропіткої пошукової роботи над однойменним проектом. Козачата школи зібрали великий обсяг матеріалу, який був ретельно відібраний і естетично оформлений у плакатах. 

Учні 4-х класів організували виставку малюнків на тему: "Герої України", де зобразили у різних стилях і воїнів УПА, і січових стрільців, і козацьких гетьманів та воїнів, які боролись за свободу та незалежність нашої України. 

Щоразу, коли школярі беруть участь у таких заходах, вони знову і знову відчувають себе українцями, патріотами своєї держави. 

Ірина ФЕРКО,педагог-організатор Сокальського НВК  "ЗШ І-ІІІ ст. № 4  ліцей".

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Великих-Мостах учні Сокаля взяли участь у військово-патріотичній грі “Сокіл”

Відпочити ніколи – бо у нас ...