Home / Про освіту / Повстанська ватра – у Хлівчанах

Повстанська ватра – у Хлівчанах

На Повстанську ватру у Хлівчани з’їхалися пластуни із Двірців, Сокаля, Куличкова. Зустрічали їх гостинні господарі  пластуни з Хлівчан. Погода сприяла проведенню акції в присільському лісовому урочищі.

Терновий змаг та ватра були присвячені 69й річниці створення УПА, 93й річниці утворення ЗУНР та 100й річниці створення Пласту в Україні. Під час проходження траси змагу (1,5 км) діти, орієнтуючись по компасу, природних прикметах, туристських знаках та слідах тварин, показували свої знання з історії рідного краю, його фауни та флори, історії УПА, ЗУНРу, Пласту та вміння орієнтуватись, спостерігати, швидко вирішувати та виходити із створених ситуацій, надавати першу медичну допомогу, розкладати та запалювати вогонь одним сірником, шукати воду, перевіряти її на придатність до вживання та чистити її, знаходити їжу в лісі, знати, яка може бути отруйна, яка має лікувальні властивості. 

Під час традиційних урочистих церемоніалів проведено нагородження пластовими грамотами, переведення з уладу новаків та новачок в улад юнаків та юначок та відповідне їх іменування. Пластуни, які перейшли окружні табори, здали першу пробу складали присягу на вірність Богові та Україні. Учасники гуртів співали патріотичні пісні, розповідали вірші та гуморески на цю тематику.

З нетерпінням пластуни чекали тієї миті, коли вони продемонструють свою кухарську  майстерність. Кожен гурток із виховником приготували обід, до якого сідали з молитвою.

Оксана ПАЩУК, пластункаприхильниця, виховник пластових гуртків станиці Хлівчани.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Великих-Мостах учні Сокаля взяли участь у військово-патріотичній грі “Сокіл”

Відпочити ніколи – бо у нас ...