Home / Про освіту / Свято книжки відбулося в Хороброві

Свято книжки відбулося в Хороброві

Цікаво пройшов один із зимових тижнів у дитячому садку "Веселка" у с. Хоробрів, який був присвячений книгам. На жаль, останнім часом їм відводять другорядне значення, а на перший план ставлять комп'ютер. Тож ми вирішили започаткувати традицію: проводити на початку зими акцію "Поспілкуйся з книгою", прищеплюючи дітям любов до неї, зігріваючи їх серця казочкою, легендою, веселою загадкою.

До дітей завітала місцевий бібліотекар Любов Журавель, принесла книжечки, які будемо читати нашим вихованцям. Гостя загадувала дітям загадки, вони вчили прислів'я про книгу, мову; розповіла про відомих дитячих письменників, показала їхні книги. Після цього хлопчики та дівчатка малювали ілюстрації до книги, яку їм раніше читала пані Люба, з допомогою вихователів зшили книжки-саморобки.

Ще одним гостем була член літературно-мистецького об'єднання "Колос" Любов Рибак. Місцева поетеса читала свої вірші, присвячені дітям, грала з ними в гру "продовж риму": діти починали говорити слова, а вона їх римувала, читала готові вірші, а хлопчики і дівчатка, розкривши роти, слухали про Миколая, зрубану ялинку, лелечу сім'ю…

В нашому садку не залишається забутою жодна книга, навіть старі, перечитані вже багато разів книжечки мають місце серед нових на полиці,  завдяки шанобливому ставленню та "книжковій лікарні", яку організували вихователі разом з дітьми. Старі не забуваємо, але й читаємо нові, за сприяння меценатів Івана Микити, який регулярно тішить дітей новими книжечками або іграшками. Завдяки книгам прищеплюємо діткам розумне, добре, вічне.

Світлана ГАМАДИН, завідувач дитсадка с. Хоробрів.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Поторицької школи приєдналися до флешмобу про підтримку полонених московським окупантом моряків

Сьогодні в рамках патріотичного виховання молоді ...