Home / Про освіту / Профтехосвіту – в реальний сектор економіки

Профтехосвіту – в реальний сектор економіки

Такий напрямок розвитку професійно-технічної освіти на Львівщині озвучив 31 липня перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський під час зустрічі з представниками регіональних виробничих підприємств. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

"Ми плануємо реалізувати задум щодо інтегрування профтехосвіти в реальний сектор економіки. Підприємці запрошуватимуть на виробничу практику молодих студентів, які вивчають теорію у різних навчальних закладах. Це дозволить їм краще зрозуміти і побачили різницю, яка реально існує між теоретичним матеріалом і наочною демонстрацією робочого процесу", – зазначив перший заступник голови ОДА.

Як розповіли підприємці, недостатня кількість кваліфікованих кадрів сьогодні є однією з найбільших проблем. До того ж, за їх словами, у більшості навчальних закладах зовсім не роблять акцент на виробничих професіях.

Ростислав Замлинський запропонував представникам усіх присутніх підприємств долучитися до реалізації такого проекту.

"Це потрібно для того, щоб молоді кадри, пройшовши стажування чи практику на підприємстві, зрозуміли, що фах, який вони здобудуть, не лише для "галочки". Він дійсно потрібний, а їхня професія в майбутньому користуватиметься попитом. Можливо згодом вони знайдуть місце праці на одному з ваших виробничих підприємств", – додав він.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Поторицької школи приєдналися до флешмобу про підтримку полонених московським окупантом моряків

Сьогодні в рамках патріотичного виховання молоді ...