Home / Про освіту / Рідну мову шануймо

Рідну мову шануймо

Українська мова – це коштовний скарб нашого народу. Без неї немає нас, нашого майбутнього і минулого. Такий головний лейтмотив свята, яке відбулося у Народному домі с. Завишень і було присвячене Дню української мови та писемності. Підготувала та провела його вчитель початкових класів Завишенського НВК ЗШ I ст. – дитячий садок Світлана Мусієнко разом зі своїми вихованцями. На цьому святковому заході були присутні учні, вчителі на чолі з директором школи Валентиною Возняк, батьки, гості.

Ведучі свята розповіли про історію виникнення та становлення української мови, не оминувши і чорних періодів нищення та приниження нашої рідної мови. Учні декламували вірші, співали пісні, брали участь у конкурсах, інсценізаціях. До цього свята також долучилися і працівники Народного дому с. Завишень разом зі своїм керівником Ольгою Піснею. Про мову слово мала бібліотекар Ганна Коваль та художній керівник Марина Жабецька, котрі нагородили призами переможців вікторини «Чар мови відчуваю» – ученицю 4 класу Марту Владику та третьокласницю Христину Ковальчук.

Оксана ПРУС.

лыжи горные купить бу

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі вперше відбудеться семінар з керівниками закладів освіти новоутвореного Центру з обслуговування закладів освіти

23 лютого 2018 року о 10:00 годині ...