Home / Про освіту / Крок до мети

Крок до мети

Аби формувати у школярів бажання працювати та свідомо обирати майбутню професію, враховуючи потребу ринку праці, а також задля консолідації зусиль органів виконавчої влади, освіти, зацікавлених державних та громадських організацій, об’єднань роботодавців та профспілкових комітетів у розвитку професійної орієнтації молоді, як запоруки збереження та відтворення творчого, інтелектуального, трудового потенціалу регіону вже втретє проводять ігри профорієнтаційного КВК «Крок до мети». Серед сокальських шкіл у відбіркових іграх перемогла команда Ільковицького НВК «ЗШ ІІІІ ст. – дитячий садок» «Paparazzi», яка презентувала професію журналіста і представляла Сокальщину у півфіналі, який відбувався у м. Кам’янкаБузька.

У конкурсі брали участь п’ять шкільних команд: «Штрек» (Червоноградська ЗШ №1), «Шумахери» (Лопатинська ЗШ Радехівського району), «Хай буде так» (Новояричівська ЗШ Кам’янкаБузького району), «Ласунчик» (Сопошинська ЗШ Жовківського району), «Paparazzi» (Ільковицький НВК Сокальського району). Їхню майстерність оцінювало компетентне журі на чолі зі заступником директора Львівського обласного центру зайнятості Оксаною Іванчук, а також членів: начальника відділу профорієнтації ЛОЦЗ Ольги Огерчук, заступника голови Кам’янкоБузької РДА Орисі Литвин, начальника відділу освіти РДА Ігоря Чепіля, актора львівської команди «Еталон» Дмитра Корнелюка. У залі були поважні гості – голова Кам’янкоБузької райдержадміністрації Петро Замула, міський голова Олег Омелян, педагоги. Як зазначив П. Замула, до участі у цьому дійстві їх спонукала важливість проведення профорієнтаційної роботи серед населення.

Учні добре підготувалися до завдань. Упевнено, зі знанням справи, у гумористичножартівливій формі вони цікаво презентували актуальні професії. У мініатюрах, сценках, рекламних роликах, приповідках, оповідках, піснях і танцях возвеличували працю шахтаря, що з надр землі видобуває золото, водія – доріг короля, кондитера, медика, маляра, столяра, журналіста – всіх чесних трударів, котрі невтомно працюють задля розквіту рідної землі. У змальованих прообразах з усією серйозністю проглядалося твердження про те, що будьяка робота має подобатися, а вибір професійної діяльності кожен мусить робити сам. КВК зарядив присутніх молодечим запалом, подарував добрий настрій і залишив яскраві враження від виступів команд.

Сокальський районний центр зайнятості висловлює подяку тим, хто допоміг підготувати та провести його на належному рівні, а саме: начальнику відділу освіти Сокальської РДА Роману Монастирському, директору школи Андрію Костюку, заступнику директора школи Марії Гужельник, педагогуорганізатору Ірині Баштик і учням школи – учасникам команди. Особлива подяка директору ТзОВ «Дукат» Надії Кшановській за спонсорську підтримку.

Ірина ЧЕРНІЙ, начальник відділу активної підтримки безробітних Сокальського РЦЗ.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

16 юних науковців Сокальщини здобули перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт

У Львівському національному університеті імені Івана ...