Home / Про освіту / Шануймо рідну мову!

Шануймо рідну мову!

Кожний народ вшановує свою мову. У Ванівському НВК з 21 по 25 листопада проходив тиждень української мови. Він розпочався урочистою лінійкою під назвою "Мова моя калинова", яку підготували учні 6 та 8 класів під керівництвом своєї учительки М. Гудзик.

Проведено низку цікавих та пізнавальних заходів. Це і відкриті нестандартні уроки, і конкурс стінних газет та інтелектуальні ігри, і літературномузичні композиції та різноманітні конкурси (вікторини "Мова  диво", "Синтаксис  це цікаво", чайнворд "А ми це вивчали!", "Диктант для всіх  і великих, і малих"). Упродовж тижня школярі та вчителі познайомилися з історією українського народу та тернистим шляхом розвитку його мови, вчилися майстерно висловлюватися, а старшокласники спробували свої сили у створенні власних проектів. Так, учениця 9 класу Ольга Боровицька підготувала інформаційний проект "З історії розділових знаків".

Заключним акордом святкового тижня стала розважальнопізнавальна гра "Мовчазний майстер", яку провели учениці 9 класу Ольга Боровицька, Марія Сеньковська та Катерина Мужайло. Усі були в захопленні від декламування віршів, гуморесок і різноманітних пізнавальних завдань. Переможці мовознавчих конкурсів та вікторин  відзначені грамотами та нагороджені призами.

О. ІВАСЕНКО, учитель української мови та літератури Ванівського НВК.    

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Великих-Мостах учні Сокаля взяли участь у військово-патріотичній грі “Сокіл”

Відпочити ніколи – бо у нас ...