Home / Про освіту / Школи Сокальщини зможуть взяти участь в конкурсі на окремі мікропроекти

Школи Сокальщини зможуть взяти участь в конкурсі на окремі мікропроекти

У понеділок, 30 жовтня освітяни Сокальщини взяли участь у розширеній нараді педагогів області в НУ «Львівська політехніка».

Нараду провів голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Голова Львівської обласної ради поділився планами на найближчу перспективу, зокрема щодо затвердження 5 грудня програми, яка передбачатиме самостійну співпрацю навчальних закладів двох областей.  «Львівська школа, котра має партнера на Луганщині, зможе взяти участь в конкурсі на окремі мікропроекти: самостійний обмін вчителями, спільна методична робота, освітні та спортивні змагання, проекти зі шкільного й учнівського самоврядування», – пояснив Олександр Ганущин, закликавши учителів бути активними і брали участь у цих ініціативах.

Так як Сокальська районна рада має підписану угоду про налагодження партнерських відносин і співпраці із Попаснянською районною державною адміністрацією – районною військово-цивільною державною адміністрацією Луганської області, то освітяни Сокальщини мають неабияку можливість взяти участь у конкурсі на окремі мікропроекти, що стосуються освіти.

Також відомо, що у обласному конкурсі мікропроектів, проекти зможуть реалізовувати як школи так і дошкільні навчальні заклади. З програмою проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 – 2020 роки можна ознайомитися – (тут)

На запитання про реалізацію Закону України «Про освіту» відповідала Любомира Мандзій, директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА. Кожен освітянин мав можливість задати питання та отримати на нього вичерпну відповідь. Із презентацією доповіді можна ознайомитися – (тут)

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Сокальської школи передали проекту “Безпілотник” 2 тисячі гривень

Завдяки співпраці ініціативної групи проекту “Безпілотник” ...