Home / Про освіту / Сокальчани мають змогу вступити на навчання у школу охорони здоров’я та соціальної праці в Братиславі

Сокальчани мають змогу вступити на навчання у школу охорони здоров’я та соціальної праці в Братиславі

В рамках співпраці між Благодійним фондом «Карітас»-Сокаль та Високою школою охорони здоров’я та соціальної праці Святої Альчбети в Братиславі відбувся візит професора закладу Гіоргія Хердіча до Сокаля і Червонограда. Пан професор розповів про умови вступу до навчального закладу. Мова йшла про денну і екстерну форми навчання, умови проживання та можливості працевлаштування студентів.

У відділі освіти Сокальської РДА пан Хердіч поспілкувався із начальником відділу освіти Романом Монастирським, директорами та випускниками шкіл Сокаля, представниками громадських організацій та ЗМІ. Як зазначив професор, університет св. Альчбети зацікавлений у вступі 1520 абітурієнтів, які матимуть змогу навчатись на одному із факультетів: соціальної роботи, туризму, психології менеджменту тощо. Мова викладання – словацька, польська, мадярська чи англійська. Навчання платне, проте студенти можуть отримати стипендію, а також працевлаштуватись, таким чином здешевлювати вартість навчання та проживання. Гості зі Словаччини також мали екскурсію Сокалем.

Мар’яна ЯРЕМЧУК, менеджер БФ «КарітасСокаль».

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Поторицької школи приєдналися до флешмобу про підтримку полонених московським окупантом моряків

Сьогодні в рамках патріотичного виховання молоді ...