Home / Про освіту / Сокальська МАН – перша в області

Сокальська МАН – перша в області

23 вересня відбулась урочиста академія з нагоди початку нового навчального року у Малій академії наук. Попереду будні, які будуть заповнені турботами та пошуком найбільш раціональних шляхів для роботи з талановитою молоддю, підготовкою до участі у Всеукраїнських турнірах, конкурсах по захисту науководослідницьких робіт, у фестивалях наукової творчості.

В наших творчих об’єднаннях: юних філологів (українська мова і література, англійська мова, фолькльор), математиків, істориків, правознавців, психологів, біологів, екологів, мистецтвознавців, журналістів поглиблюють свої знання 336 слухачів. Сокальська МАН гордиться своїми випускниками, багато з яких є студентами найпрестижніших вищих навчальних закладів України. За минулий навчальний рік 64 слухачів отримали свідоцтво про закінчення нашого позашкільного навчального закладу, 12 випускникам рішенням Президії обласної МАН присвоєно звання дійсного члена МАН, а 47 учнів стали кандидатами в дійсні члени МАН.

Протягом навчального року слухачі наших творчих об’єднань беруть участь в обласних турнірах юних хіміків, біологів, математиків, фізиків, економістів, географів, істориків, винахідників та раціоналізаторів; І, ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнського конкурсузахисту науководослідницьких робіт, обласних конкурсах стендових проектів, конкурсі інформатики «Мультимедійні сайти та презентації», «Цікаві математичні ідеї», юних літераторів, юних перекладачів, інтернетолімпіадах.

А на строительном информационном портале 2proraba.com вы найдете онлайн калькулятор для металлочерепицы и множество информации по строительству и ремонту.

За сім років роботи Сокальської МАН було багато перемог, але 2011ий став роком небувалих злетів і досягнень. Вперше в історії Сокальської МАН троє її вихованців стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурс-узахисту науково-дослідницьких робіт – це учениця 11 класу Жвирківської •ЗШ ІІІІ ст., дійсний член МАН Христина Рябова; учениця 10 класу Сокаль•ської ЗШ ІІІІ ст. №5 Любов Фарина; учениця Сокальської гімназії •ім. О. Романіва, кандидат в дійсні члени МАН Марія Латинник.

Вони продовжили інтелектуальну боротьбу на ІІІ етапі конкурсузахисту науководослідницьких робіт в м. Києві. За рейтингом Сокальська Мала академія наук вийшла на перше місце у Львівській області.

Іван КАСПРУК, директор Сокальської МАН.

На фото: відомий український поет і письменник Іван Драч з учасниками ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсузахисту науководослідницьких робіт. На фото: слухачі Сокальської МАН Христина Рябова і Марія Латинник.  

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Поторицької школи приєдналися до флешмобу про підтримку полонених московським окупантом моряків

Сьогодні в рамках патріотичного виховання молоді ...