Home / Про освіту / Відбувся вечір до Дня Соборності та пам’яті Героїв Крут

Відбувся вечір до Дня Соборності та пам’яті Героїв Крут

Досі нас неволя жерла,

Нині нас недоля гне,

Та ми крикнім: «Ще не вмерла,

Ще не вмерла і не вмре!»

І зазвучав Гімн України на всю залу Народного дому села Тартаків. Тематичний вечір до Дня Соборності та пам’яті Героїв Крут підготували працівники культури народних домів Тартакова, Романівки, Копитова спільно з педагогом-організатором Тартаківської ЗШ І-ІІІ ст. імені Петра Саноцького Юлією Козійчук.

Ведучі свята Ольга Семенюк та Оксана Мандрик розпочали змістовну розповідь про події, які відбулися в січні 1918 р. на станції Крути. Присутні уважно слухали, як триста зовсім юних гімназистів виступили проти багатотисячного більшовицького війська. Розповідь ведучих супроводжувалась показом фотографій на екрані про ці події. Учасники жіночого вокального ансамблю виконали пісні «Ми українці», «Любіть Україну», «Земле моя» та інші.

І знову на екрані відображають події, які відбулися багато років тому, коли на майдані перед Київською Софією відбулося проголошення Акту Злуки Української та Західноукраїнської Республік. Зі захопленням слухали присутні виступи учениць Тартаківської школи Марії Васів, Віри Рудик, Ірини Семенюк, Юлії Кушик, Дарини Шульган, які виконали пісні «Снігисніги», «Ми за мир», «Діти України».

Ведучі нагадали присутнім, що події, які відбулися майже сто років тому, дуже актуальні і сьогодні. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх борців, які у різні часи загинули за волю України. Вкінці виступу всі заспівали пісню «Боже, вислухай благання».

Сільський голова Степан Орловський подякував учасникам за змістовно підготовлений тематичний захід, за пам’ять про героїчні сторінки нашого народу, побажав усім добра, злагоди, віри у майбутнє України.

Марія Масинник, жителька с. Тартаків.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі поліцейські ознайомили дітей з своєю роботою

В СОКАЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ НА ЕКСКУРСІЮ ...