Home / Про освіту / Спробуй свої сили

Спробуй свої сили

З 10 листопада по 10 грудня цьогорічні випускники можуть зареєструватися на участь у пробному тестуванні, яке є добровільним для осіб, котрі мають намір вступати до вищих учбових закладів України у 2011 році. Власне, кожен його учасник матиме змогу ознайомитися з процедурою проведення незалежного оцінювання (ЗНО), а також із стандартними тестами, що відповідають вимогам програм ЗНО та специфікації тестів 2011 року, працювати з тестовими зошитами та бланками відповідей, отримати правильні відповіді та оцінити свій рівень знань, навчитись ефективно розподіляти час…

Щоб стати учасником пробного тестування необхідно зайти на сайт ЛРЦОЯО www.Ivtest.org.ua, відкрити посилання "Пробне тестування". Заповнити реєстраційну форму, отримати логін. Зайти на персональну сторінку та роздрукувати заявку на участь у пробному тестуванні, роздрукувати квитанцію про сплату вартості послуг для проведення пробного тестування. Здійснити оплату на основі цієї квитанції в установах будьякого банку України протягом семи календарних днів. Вартість одного тестування становить 84 грн. Перевірити факт зарахування платежів, зайшовши на свою персональну сторінку (через 7 днів після оплати).

Після 20 січня 2011 року роздрукувати запрошення, де буде вказана точна адреса пункту тестування та час тестування.

Кожен зареєстрований учасник може вибрати для складання тести з переліку: українська мова та література, біологія, фізика, іноземні мови: англійська, німецька, французька, іспанська (2 квітня), історія України, математика, хімія, географія, російська мова (9 квітня).

Ганна ЗАЖИЦЬКА,
відповідальна за ЗНО в Сокальському районі. 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Великих-Мостах учні Сокаля взяли участь у військово-патріотичній грі “Сокіл”

Відпочити ніколи – бо у нас ...