Home / Про освіту / Тартаківський освітній округ

Тартаківський освітній округ

Весело і цікаво проходять  дні у яслах-садку с. Переспа. А нещодавно нашому садку було людно, бо у гості до малят, а їх аж 21, завітали вихователі Тартаківського округу, методист відділу освіти Тимошик М. П., батьки, гості, адже у стінах нашого садочку проходив День професійної майстерності "Осіння ярмарка". Вихователь Данилевич З. С.  та музичний керівник Дзьобан М. П. на належному методичному рівні провели інтегровані заняття з математики, музики  та розвитку мовлення, а також музичну розвагу "У бабусі на городі…".

Готувалися до свята і родини вихованців,  котрі брали участь у конкурсі малюнків "Україна  це я", а також у виставці дарів осені у національному колориті, яку готував весь колектив садочку.

 

14 жовтня 2010 року в Спасівській ЗШ ІІІ ступенів відбулися урочистості з нагоди 68ї річниці створення УПА. Ця подія тісно пов’язана зі святом Покрови Пресвятої Богородиці.

Села Спасів і Перв’ятичі також мають свою героїчну історію боротьби за незалежність Української держави. І гасло "Здобудеш Українську державу, або згинеш в боротьбі за неї" не пустопорожні слова. Саме наші села виплекали таких героїв, як Василь Сидор"Шелест" та Михайло Панас"Жест". Саме наші села продовжували безнадійну боротьбу за державність до 1946 року. І як нагадування про ці події серед поля височіє залізний хрест. Саме звідси було вивезено в Сибір, за Урал, на Колиму, запроторено в тюрми, винищено дві третини населення. Тому дуже важливо, щоб діти, молодь шанували пам’ять попередніх поколінь, виховувалися на ідеях •патріотизму, любові до України Тому кожного року в

Спасівській школі урочисто відзначається свято створення УПА.

Цьогоріч гостем школи був член КУНу Швед Р. М., який виступив з вітальним словом.

Учасниками свята були: шкільний ансамбль дівчат "Перлинка" (художній керівник Дещиця Л. І.), танцювальний ансамбль (керівник Стащенко Н. П.), учні 2, 3, 5го класів (класні керівники Крохмаль Н. С. та Віра А. Б.). Вірші читали учні школи Ковальчук Ірина та Цинкалюк Роман.

Синьожовті та червоночорні стяги підкреслювали урочистість події. А піднесене, урочисте виконання Гімну України всіма присутніми на урочистій академії примусило не одне серце тріпотіти від хвилювання і витерти не одну скупу сльозу.

Галина ДОЯРЕНКО, директор Спасівської ЗШ ІІІ ст.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Великих-Мостах учні Сокаля взяли участь у військово-патріотичній грі “Сокіл”

Відпочити ніколи – бо у нас ...