Home / Про освіту / У Великих Мостах проводився конкурс “Увага! Діти на дорозі!”

У Великих Мостах проводився конкурс “Увага! Діти на дорозі!”

БЕРЕЖИСЬ АВТОМОБІЛЯ
Протягом вересня у Великомостівському НВК "Загальноосвітня школа ІІІІ ступенівліцей" проходив конкурсрейд "Увага! Діти  на дорозі!". Сьогодні ситуація на дорогах усієї держави бажає бути кращою. Постійно чуємо про дорожньотранспортні пригоди, у які не рідко потрапляють і діти. Тому потрібно регулярно проводити профілактичноінформаційну роботу. Під час цього місячника у всіх класах провели уроки з правил дорожнього руху. У молодших класах використовували ігрові завдання, цікаві повідомлення, у старших  більш інформаційні повідомлення, відбувались мінідискусії.

Учні 2-11 класів взяли участь в організації виставки малюнків. Молодші школярі брали участь у конкурсі. Наприклад, вчитель початкових класів Наталія Гаврилюк провела конкурс "Ми їдем, їдем, їдем…" серед четвертокласників. Конкурсанти відповідали на запитання, знаходили відповідні дорожні знаки, найкоротший шлях від одного об’єкта до іншого, відгадували загадки, а •також складали план дороги від дому до школи.

Уже декілька років поспіль керівник гуртка ЮІР Ганна Боровець організовує зустрічі з працівником правоохоронних органів Василем Бідненком, який розповідав про ситуацію на дорогах у нашому місті, знайомить з правилами дорожнього руху для пішоходів.

Маємо надію, що усі ці проведені заходи застережуть учнів від дорожньотранспортних пригод.

Іванна АНТОНЮК.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Поторицької школи приєдналися до флешмобу про підтримку полонених московським окупантом моряків

Сьогодні в рамках патріотичного виховання молоді ...