Home / Про освіту / У Забузькій дошкільній установі панує надзвичайно затишна атмосфера

У Забузькій дошкільній установі панує надзвичайно затишна атмосфера

Коли я переступила поріг Забузької дошкільної установи, то подумала, що потрапила в казку: то тут, то там "гралися" грибочки, морквинки, капустинки… Як виявилося, цього дня малюки в садочку підготували свято осені. На виступи маленьких дівчатоккрасунечок і хлопчиківкозачків прийшли подивитися батьки, братики і сестрички, тітки, дядьки, бабусі й дідусі, тому цього дня тут було людно. Малюки читали віршики, співали пісеньки, танцювали з парасольками, ховаючись від дощу. Не одна сльоза радості бриніла в цей момент на очах родини, була гордість за те, що їхні діти, онуки вже так виросли, а здається недавно ще самі відвідували дитячий садок, але час невпинно лине і тепер на цьому місці їхні діти та онуки…

Приміщення садочка в цей день розцвіло різнобарв’ям кольорів осені та дитячими усмішками. Як розповіла завідуюча дошкільним закладом Надія Бельмега, діти часто виступають, кожне свято в садочку приносить їм неабияку радість.

В цій дошкільній установі направду панує надзвичайно затишна атмосфера, в садочку тепло від любові, піклування і дитячих усмішок. Коридори, групи, спальні прикрашені різнокольоровими квітковими композиціями, вазонами. На стінах оформлений стенд про права дитини, фотовиставка "Я і моя сім’я". Діти принесли з дому фотографії з своєю сім’єю, знають, як звати батьків, сестричок, братиків, розповідають про родину друзям. Вихователі також зробили художній і народознавчий куточки, щоб діти з радістю і користю відвідували дошкільний заклад.

В нашому садочку в старшій і молодшій групах виховуються 38 дітей із Забужжя, Сокаля, Конотіп. Батьки із задоволенням віддали їх під нашу опіку, адже знають, що вони тут чисті, доглянуті, нагодовані, під пильним наглядом вихователів. За один день перебування дитини в садочку батьки платять 3 гривні 50 копійок. Досвідчений кухар Марія Бродюк смачно готує, тому діти завжди ситі. В раціон входять куряче м’ясо, ковбасні вироби, риба, молочні каші, сир, фрукти, компот або чай,  розповідає завідуюча Забузькою дошкільною установою Надія Бельмега.

Вихователі Оксана Семенюк, Ірина Мажуга, Мирослава Штикало люблять діточок, навчають їх любові до батьків, однолітків, України. На заняттях діти малюють, вирізають, ліплять з пластиліну. Люблять і співати, музичний керівник Надія Бокало розучує з дошкільнятами українські народні пісні, веселинки, а згодом діти їх виконують на різних святах.

Покидаючи поріг безтурботного дитинства забузьких малюків, я побажала дошкільняткам і надалі залишатись усміхненими, щасливими, веселими, щоб вони зростали здоровими і розумними на потіху і радість батькам.

Ольга РОМАНЮК.

 

Фото автора.
КУТОЧОК БЕЗТУРБОТНОГО ДИТИНСТВА         

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі пройшли урочистості з нагоди Дня вчителя

День вчителя – одне із найяскравіших ...