Home / Про освіту / Учнівське самоврядування – крок у доросле життя

Учнівське самоврядування – крок у доросле життя

 Школа – це як велика сім’я, кожен член якої повинен дбати про хороші взаємини і робити щось для покращення умов для навчання учнів. Цьому сприяє добра організація учнівського самоврядування. Участь дітей у ньому заснована на принципах демократії – важливий шлях і умова формування у школярів відповідальності, ініціативи, творчості, включення шкільної молоді у перетворення, що відбуваються у суспільстві.

 
Учнівське самоврядування – це спосіб і принцип організації учнівського колективу, що забезпечує комплексний виховний вплив на учнів, шляхом їх залучення до вирішення важливих питань школи.
 
У Великомостівсьому НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" відбулась загальношкільна учнівська конференція, у якій взяли участь учні з кожного класу (5 – 11 кл.), на порядку денному розглядали такі питання: звіт президента школи про проведену роботу за минулий рік, планування і організація роботи на 2013 н. р., вибори міністрів праці, сім’ї та молоді. Відповідно новими міністрами стали – Олена Корнова та Тетяна Балко, учениці 9 класу. Сподіваємось, що робота міністерств принесе багато позитивних подій у нашу школу.
 
учень 8-Б класу.
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У школах району відзначили День знань

3 вересня у всіх навчальних закладах ...