Home / Про освіту / Учні Сокальської санаторної школи-інтернату відвідали столицю нашої країни – Київ.

Учні Сокальської санаторної школи-інтернату відвідали столицю нашої країни – Київ.

Напередодні Міжнародного дня інваліда на запрошення Львівського обласного благодійного фонду «Допомога дітям Чорнобиля» учні Сокальської санаторної школи-інтернату відвідали столицю нашої країни – Київ. 

Школярі побували у водно-інформаційному центрі – Музеї води, де їм розповіли про гідросферу планети, про запаси води, якими володіє Україна та про те, як необдумана діяльність людини впливає на навколишнє середовище. В одному із залів музею влаштований грот, пройшовши через який, учні побачили різні перетворення та стани води, водоспад і дощ із грозою. Милували око дивовижні японські рибки у великому басейні. Оригінальним та веселим розважальним моментом було пускання мильних бульбашок величезних розмірів та можливість усім охочим опинитися на кілька секунд усередині велетенської райдужної бульки. 

Учні побували у Київському муніципальному академічному театрі ляльок та отримали справжню насолоду від театральної постановки казки «Кіт у чоботях». Після перегляду вистави учнів пригостили солодощами.

Також вихованці відвідали Михайлівський золотоверхий собор, піднялися фунікулером на Володимирську гірку. Пройшлися біля арки Дружби народів, поблизу якої можна було споглядати панораму Дніпра та робити чудове селфі.
Наша екскурсія припала на річницю пам’яті розгону студентського Майдану та вшанування жертв голодомору, тому ми не могли залишатися осторонь цих подій. На Майдані Незалежності долучилися до мовчазної акції «Ніч пам’яті», запаливши лампадки перед стеллою.

Враження від побаченого залишилися двоякими: одночасно біль, смуток, горе, журба та радість пізнання, задоволення, гордість за те, що ми українці!

Cвітлана ВОРОБЕЙ, соціальний педагог.

 

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі вперше відбудеться семінар з керівниками закладів освіти новоутвореного Центру з обслуговування закладів освіти

23 лютого 2018 року о 10:00 годині ...