Home / Про освіту / Учні Хлівчанської школи дійшли до вершини Маківки

Учні Хлівчанської школи дійшли до вершини Маківки

Разом із іншими пластунами Львівщини та Івано-Франківщини 11 учнів Хлівчанської ЗШ ІІІІ ст. – членів молодіжної організації Пласт НСОУ станиці Хлівчани з юнацького куреня імені В. Осташевського (на знімку внизу), взяли участь у Хресній дорозі та сходженні на гору Маківка (с. Тухля Сколівського району). Захід був приурочений 95й річниці кровопролитних боїв Січових стрільців з царськими російськими військами, в яких перемогли Січові стрільці.

За добу перебування в горах юнаки відчули на собі всі пори року. Ураганний вітер з дощем вночі змінювався снігом і градом з мінусовою температурою, снігопад по дорозі на вершину гори, болото та глина під час спуску – всі ці зміни погоди показали складність гірського клімату та дали змогу перевірити і випробувати витривалість і силу духу юнаків, які вперше побували в горах.

Втомлені, але з сяючими очима, хлопці дійшли до вершини Маківки. На території величного меморіалу, де поховані Січові стрільці, пройшли пластові церемоніали: складання пластової присяги (курінний Дмитро Пащук, учень 10 класу), прийняття до куреня УСП та УПС ім. А. Войнаровського.

Володимир НАГІРНИЙ, директор Хлівчанської ЗШ ІІІІ ст., станичний станиці Хлівчани.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Червоноградські вчителі нагороджені у Львові за досягнення в роботі

За високий професіоналізм, творчий пошук, використання ...