Home / Про освіту / Україна – рідний край

Україна – рідний край

Любов до Батьківщини  – одне з глибоких і світлих  почуттів людини. Водночас воно дуже складне: в ньому гордість і скорбота, прагнення зробити якомога більше для рідної землі, щастя праці, готовність до самопожертви, радість відчуття, що ти син чи дочка свого народу, своєї Вітчизни. Чи не перше поняття, з яким ознайомлює класовод учнів, – це поняття про рідну землю, Україну. Діти дізнаються, що в кожної людини є своя маленька батьківщина – це її село, домівка, стежка, якою зроблено перші кроки, дорога до школи, дерево, що росте біля вікна. Саме тому Войславицька загально-освітня школа І-ІІ ступенів працює у історико-краєзнавчому напрямку. Вчителі у школі творчі, різними методами та формами виховують у школярів патріотичні почуття.

Нещодавно у нашій школі відбулося методоб’єднання вчителів початкових класів Забузького освітнього округу. У 3 класі пройшов урок позакласного читання «В золото вбралася земля», який провела вчитель Зінаїда Теодорівна Макарович. Під час уроку учні розвивали читацькі інтереси, навчилися бачити прекрасне в природі, в житті. Була організована виставка книг та дитячих малюнків про осінь. Діти читали вірші про цю чарівну пору року. Учні зробили висновок, що ліс і долини, широкі поля, рідна природа – це і є  Україна, тому кожен з нас несе відповідальність за її збереження. Незабутнє враження на присутніх справила інтелектуальна гра «Я люблю Україну», яку провела автор цих рядків. Під час гри учні початкових класів показали хороші знання про Україну, про її історичне минуле і славне сучасне. Школярі читали вірші поетів про село, про рідний край, про Батьківщину. Діти виконували пісні про Україну і відгадували за мелодією назви українських народних пісень. Розмова про рідне село, рідну мову, славетних українців, про народні символи, калину і вербу, – усе це залишає глибокий слід в юних душах, прилучає їх до моральних цінностей народу, виховує справжніх синів і дочок Батьківщини.

Правду кажуть, що людина починається з дитинства. Саме в дитинстві школа повинна закласти життєвий ґрунт на майбутнє чесне благородне життя. Тому ми, вчителі, мусимо дати школярам не лише міцні знання, а й виховати в учнів любов до рідної землі, рідного краю, почуття гордості за Україну.

Надія СЕНЬ, вчитель початкових класів Войславицької ЗШ І-ІІ ст.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Великих-Мостах учні Сокаля взяли участь у військово-патріотичній грі “Сокіл”

Відпочити ніколи – бо у нас ...