Home / Про освіту / В комарівському дитсадочку на Сокальщині проведено ремонт

В комарівському дитсадочку на Сокальщині проведено ремонт

Комарівський дитячий дошкільний заклад працює безперервно, його відвідують 25 вихованців, десять з них у цьому році підуть в школу. Керувати дитячою дошкільною установою, а я працюю на цій посаді уже 12 років, нелегко, бо завжди треба дбати, аби було затишно тут дітям. Завдяки розумінню та підтримці дружнього колективу, це вдається. Батьки охоче віддають своїх дітей у дитячий садочок, бо знають, що вони будуть ситі та доглянуті.

Однак у нас є й проблеми. Зокрема, садочок знаходиться у старому приміщенні, яке збудоване у 1960 році, тож потребує ремонту. Торік працівники дитсадка разом з відділом освіти РДА, батьками вихованців, жителями села завершили капітальний ремонт санвузла. Проте ми стараємося зробити садочок ще кращим. Завдяки новому сільському голові Надії Білик поміняли всі міжкімнатні і двоє вхідних дверей. Але щоб завершити ремонт у кімнатах були потрібні кошти на будівельні матеріали. Зібрати їх вирішили у такий спосіб: наші вихованці з вихователями та батьками з колядою ходили від хати до хати, віншували усіх з Новим роком та Різдвом Христовим. На заколядовані гроші завершили ремонт.
 Однак вихованці дитячої дошкільної установи не мали б таких комфортних умов, якби не жителі села, які не байдужі до наших проблем і розуміють їх. А також начальник відділу освіти РДА Роман Монастирський, директор ПАФ "Білий Стік" Олег Іванчина, Волицький сільський голова Надія Білик, приватний підприємець •Л. Брикайло, батьки вихованців О. Гумен, О. Бугай, Р. Галушка. Завдяки внеску кожного з них дитячий садочок стає дедалі кращим, затишнішим, оновлюється його матеріальнотехнічна база.

Любов ПРАЦУН,
завідувач дитячого дошкільного закладу с. Комарів.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Великих-Мостах учні Сокаля взяли участь у військово-патріотичній грі “Сокіл”

Відпочити ніколи – бо у нас ...