Home / Про освіту / В Лучицькій школі проводиться тиждень духовності

В Лучицькій школі проводиться тиждень духовності

«В Божому Милосерді світ знайде спокій, а людина – щастя!».

(Іван Павло ІІ 07.04.2002 р.).

Вже не один рік традиційно в ці весняні дні підготовки до Світлого Христового Воскресіння, в Лучицькій школі проводиться тиждень духовності. В час відзначення Ювілейного Року Божого милосердя наші учні й педагоги уповали на Боже Милосердя для українського народу, для своїх родин, для свого класу, для своїх душ.

Розпочинався кожний навчальний день із спільної молитви за участю настоятеля храму св. Бориса і Гліба о. Володимира Мартинюка, який своїм духовним словом згідно з молитовними наміреннями та Біблійними читаннями, навчав милосердю, добру, покірності. 

Пізніше учні читали змінні молитовні намірення відповідного дня. Особливу увагу при цьому звертали на діла милосердя щодо душі і тіла, які сьогодні, в непрості для України часи, є як ніколи дуже актуальними. 

Надзвичайний вплив як для школярів, так і на вчителів та техпрацівників школи справив молитовний ранок «Молитва – могутній засіб спасіння», підготовaний учнями 5-10 класів, а також дійство «Дорога до храму», під час якого дітям в доступній формі розкрито суть десяти Заповідей Божих.

У нашій духовній практиці існують розважання про терпіння Божої Матері на семи стаціях. Сльози наверталися на очі парафіян під час виступу учнів 7-11 класів у храмах св. Бориса і Гліба в с. Лучиці та Покрови Пресвятої Богородиці с. Шарпанці, де діти розважали про сім мечів болю Матінки Божої: «Пророцтво Симеона», «Втеча до Єгипту», «Згуба Ісуса в Єрусалимі», «Зустріч Божої Матінки з Ісусом на його Хресній Дорозі», «Божа Мати під хрестом», «Мертве тіло Господнє на руках у матері», «Ісус у гробі». 

Підсумком тижня духовності стала Хресна дорога для дітей, під час якої розважали про Страсті Христові, як ціну нашого доброго і нового життя у Божій любові і Його Милосердю.

А підготували ці заходи разом з учнями 5-11 класів заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Демчук, педагогорганізатор Оксана Петрига та вчитель християнської етики Ольга Марцинюк.
 
Степан БОЙКО,директор Лучицького НВК «ЗШ І-ІІІ ст. – дитячий садок».

 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Сокальської школи передали проекту “Безпілотник” 2 тисячі гривень

Завдяки співпраці ініціативної групи проекту “Безпілотник” ...