Home / Про освіту / В приміщенні Сокальського районного суду Львівської області відбулися чергові заняття «Суддівської школи»

В приміщенні Сокальського районного суду Львівської області відбулися чергові заняття «Суддівської школи»

30 листопада в приміщенні Сокальського районного суду Львівської області відбулися чергові заняття «Суддівської школи».

Головний спеціаліст Червоноградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Пирська О.М. провела лекцію на тему «Мета та завдання системи безоплатної правової допомоги» де коротко окреслила правову інфраструктуру, яка створена для громадян, ознайомила із основними завданням таких центрів, серед яких є забезпечення права громадян на захист від обвинувачення у кримінальних провадженнях, в тому числі представництво інтересів осіб як під час кримінального, так і адміністративного затримання.

Пізніше адвокат Огорілко Ю.В. мав нагоду виступити із лекцією на тему «Участь адвоката в судовому процесі». Розповідаючи про роботу адвоката, його зв’язок з клієнтом, взаємодію з колегами — процесуальними опонентами в суді, комунікацію та професійну відповідальність у юридичному співтоваристві адвокат Огорілко Ю.В. наводив чудові приклади такої практики у відеороликах, які охоче розглядали слухачі «Суддівської школи». Згодом учні шкіл мали чудову нагоду поставити різноманітні запитання, пов’язані із судовою практикою.

Отож запрошуємо учнів середніх шкіл нашого району та слухачів МАН на наступне заняття «Суддівської школи», яке заплановано на 21.12.2018р.

Сокальський районний суд Львівської області

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Жвирківській школі відбулись патріотичні змагання “Козацькі розваги”

Уже традиційно до відзначення Дня Збройних ...