Home / Про освіту / В Себечеві на Сокальщині пом’янули Галину Гарасовську

В Себечеві на Сокальщині пом’янули Галину Гарасовську

У Себечівській ЗШ ІІІІ ст. вшанували пам’ять Галини Гарасовської-Заяць. Ось уже 10 років як перестало битися серце нашої славної землячки, яка запалювала вогонь у серцях інших.

Народилась сл. п. Галина у Себечеві, у сім’ї священика, була наймолодшою, четвертою дитиною. Нелегким був її життєвий шлях. Обставини склалися так, що більшу частину життя п. Галина провела в Чикаго. Була активною пластункою до кінця свого земного життя. За працю удостоєна найвищої пластової нагороди – ордена святого Юрія в золоті.

Щоб вшанувати пам’ять Галини Гарасовської до Себечева з’їхались пластуни з усієї Сокальщини. Відправили заупокійну панахиду, після якої у приміщенні школи відбулась година пам’яті Галини ГарасовськоїЗаяць. Пластуни читали вірші, співали пісні. Педагоги Себечівської школи теж брали активну участь у цьому заході: Л. Демідонт розповіла про життєвий і творчий шлях п. Галини, який висвітили у слайдовій презентації; не залишилося жодної людини, серця якої не торкнулися б слова з вірша О. Демерлій "Моє рідне село", якого вона написала після останнього приїзду п. Галини Гарасовської до Себечева.

Чимало цікавої і корисної інформації змогли почерпнути для себе всі присутні. Пам’ять про Г. ГарасовськуЗаяць назавжди залишиться у наших серцях.

Олександр ДЕМЕРЛІЙ,
директор Себечівської ЗШ ІІІ ст.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Поторицької школи приєдналися до флешмобу про підтримку полонених московським окупантом моряків

Сьогодні в рамках патріотичного виховання молоді ...