Home / Про освіту / В Сокалі удосконалюють педагогічну майстерність

В Сокалі удосконалюють педагогічну майстерність

Ми вже призвичаїлися до того, що відбуваються конкурси, олімпіади серед учнів навчальних закладів, педагогів, керівників шкіл. А у цьому році вперше проходив районний конкурс «Кращий завідувач дошкільного навчального закладу-2012», про це підкреслила організатор цього заходу, методист райметодкабінету Сокальського відділу освіти РДА Марія Тимошик. Він відбувався у дитячому садку №8 м. Сокаля.

Представники чотирьох освітніх округів: завідувачі дошкільної установи №5 м. Сокаля, села Хороброва, міст Белза та Великих Мостів Людмила Венгерак, Світлана Гамадин, Галина Дністрянська, Надія Мармаш відважилися першими у районі продемонструвати свої знання, ерудицію, творчість і досвід.

Серед учасників конкурсу не було людей випадкових, для них дитсадок – то ціле життя. І хоча вони відрізнялися між собою віком, досвідом, ерудицією – та всіх їх об`єднала велика любов до дітей і бажання створити якнайкращі умови для виховання малят у дошкільній установі. Конкурсантки представляли свій дошкільний заклад та себе. Наголошуючи на позитивах, все ж не забували вказати на те, що їх болить, що нагально необхідно ще зробити чи змінити у дитсадку. Вони вели мову не лише про поліпшення матеріальнотехнічної бази дитсадка, а й розповідали про методичнопсихологічну роботу з дошкільнятами. Аналізуючи цю ділянку роботи, відзначали, що велику методичну допомогу надають працівники райметодкабінету та спеціалісти відділу освіти РДА. У доброзичливій атмосфері завідувачі демонстрували свою ерудицію, ораторські здібності, винахідливість і кмітливість. А ведучі Юлія Стасюк та Світлана Сергієнко створювали подомашньому затишну атмосферу у залі.

 В складі журі – головний спеціаліст відділу освіти РДА Леся Ковалишин (голова), завідувач районним методкабінетом Галина Гібляк та методист Ірина Шукатка, завідувач дошкільним закладом №1 м. Сокаля Галина Мазурак, заступник директора Ільковицького НВК Ганна Хомин.  Після закінчення конкурсу голова журі головний спеціаліст відділу освіти Сокальської РДА Леся Ковалишин оголосила його результати:
– Освіта рухається вперед і в наше життя вливаються все нові інновації. Ще недавно ми лише обговорювали ідеї конкурсів «Кухар року», «Медичний працівник року», «Завідувач дошкільної установи року», а сьогодні наші конкурсанти вже беруть у ньому участь. Звичайно, тому й найбільша подяка провісникам конкурсу – сьогоднішнім конкурсантам, бо для кожного з них участь у ньому – це особиста перемога. Вони не лише представляли свій дошкільний заклад, але і освітній округ. Конкурсанти вклали розумові, фізичні здібності та досвід, презентуючи роботу дитсадків, які очолюють. Усім – велика вдячність  за ініціативу, за працю. Кожного з них обов`язково відзначимо. Присутні у залі зробили для себе висновок, як би презентував свій дошкільний заклад. Сподіваємось, що наступного року конкурсантів буде значно більше.

А цьогоріч третє місце у конкурсі виборола завідувач Белзьким дитсадком Галина Дністрянська, друге розділили завідувачі Великомостівським та Хоробрівським дошкільними закладами Надія Мармаш та Світлана Гамадин. А перше місце посіла завідувач дитячої дошкільної установи №5 м. Сокаля Людмила Венгерак, яка захищатиме честь району на обласному конкурсі.

Тож нехай участь у таких конкурсах дасть можливість зреалізувати свої задуми у життя. А дошкільні заклади району стають з кожним роком ще кращими, щоб дітям у них було затишно, комфортно, щоб мудрі педагоги засівали у їх душі любов, доброту і знання.

Оксана ПРОЦЬ.

 

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Великих-Мостах учні Сокаля взяли участь у військово-патріотичній грі “Сокіл”

Відпочити ніколи – бо у нас ...