Home / Про освіту / В Сокалі поліцейські ознайомили дітей з своєю роботою

В Сокалі поліцейські ознайомили дітей з своєю роботою

В СОКАЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ НА ЕКСКУРСІЮ ЗАВІТАЛИ МАЛЕНЬКІ ГОСТІ!!!

03 жовтня 2018 року Сокальське відділення поліції відвідали учні 3-Б класу Сокальського ліцею №3.

Спочатку поліцейські ознайомили діток з роботою чергової частини, а потім запросили до актового залу, де інспектор з ювенальної превенції Неля Тимчак провела з учнями просвітницько-профілактичне заняття на тему: «Дитина і незнайомець», «Права дитини», «Відповідальність за правопорушення», «Безпечна дорога до школи».
В актовій залі хлопці та дівчата приміряли спорядження поліцейського – бронежилет, захисний шолом ,кайданки, гумовий кийок, поговорили через гучномовець і навіть потримали справжній пістолет. З величезною цікавістю діти роздивлялися зброю, амуніцію та спецзасоби, які допомагають полісменам в їхній службі. Школярі не соромились, задавали питання, розповідали свої історії.

Потім, інспектор – кінолог Андрій Мельничук познайомив дітей з поліцейською собакою на ім’я “Альфа”, і розповів про особливості тренування чотирилапого помічника.
Але найбільше дітей вразив службовий автомобіль! Майже кожен мав змогу посидіти за кермом поліцейської машини та включити сирену.

Потім маленькі гості мали змогу побачити кімнату для затриманих та ізолятор тимчасового утримання, подивитись як виглядають камери для утримання правопорушників, а також машини, призначені для етапування злочинців. Крім того учні зустрілись і з начальником відділення поліції Володимиром Петровичем Звадюком, який побажав маленьким школярам успіхів у навчанні та наголосив на послушності!
Задоволені залишились усі!

Ми працюємо, аби захистити Ваших дітей, і хочемо, щоб вони не боялися нас – а звертались до нас, коли їм страшно чи просто потрібна допомога!

Сокальське відділення поліції

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Поторицької школи приєдналися до флешмобу про підтримку полонених московським окупантом моряків

Сьогодні в рамках патріотичного виховання молоді ...