Home / Про освіту / У Спасівській школі проходив тиждень духовності «За Боже милосердя українського народу»

У Спасівській школі проходив тиждень духовності «За Боже милосердя українського народу»

З 4 по 11 квітня у Спасівській ЗШ І-ІІ ступенів імені Василя Сидора-«Шелеста» проходив тиждень духовності «За Боже милосердя українського народу». Щоденно перед початком уроків учні, вчителі, батьки під керівництвом місцевого пароха о. Андрія Палюха спільно молилися і просили Божої мудрості, милосердя для України. 

Проведено такі виховні заходи «Справи милосердя» (1–4 кл.); «Внутрішня потреба у молитві» (5 кл.); Хресна дорога (8, 9 кл.); «Радуйся Діво Благословенна, славу співає Тобі вселена» (5–9 кл.); виставку малюнків «Бог очима дитини» (1–9 кл.); виставку духовної літератури.

А також благодійний ярмарок, на якому учні реалізовували власноруч виготовлені солодощі. Зібрані кошти передали на лікування важкохворої дитини.

На довго залишаться в пам’яті слова о. Андрія: «Добре діло, яке ми робимо чи для душі, чи для тіла, буде записане золотими літерами у книзі життя кожного християнина». 

Будьмо завжди щедрими на добро, любов і діла милосердя. І тоді ми отримаємо у відповідь оті гарні слова Ісуса Христа у Царстві Небесному: «Прийдіть до Мене, благословенні Отця Мого, і отримайте нагороду, приготовану вам від віків». Тиждень духовності завершено виконанням церковного гімну «Боже Великий, Єдиний».

Ірина РУБАХА, вчитель християнської етики.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Малевський Дмитро

Спорт і творчість мають силу змінити світ на краще, – Малевський Дмитро

У межах реалізації «Програми підтримки обдарованої ...