Home / Про освіту / У Хоробрівській школі вшанували пам’ять загиблих

У Хоробрівській школі вшанували пам’ять загиблих

Багатий на подвиги літопис українського народу поповнився ще однією чорною сторінкою. Революція Гідності… Вона змінила світогляд кожного свідомого українця. Євромайдан став однією з найважливіших подій у житті нашого народу.

У Хоробрівській ЗШ І-ІІІ ст. відбулися пам’ятні заходи до цієї дати. В скорботно оформленому приміщенні школи зібралися вчителі та учні, щоб віддати належну шану учасникам Майдану та вшанувати пам'ять загиблих. Облаштуванням тематичного куточка «Славетні герої твої, Україно!» було розпочато тиждень. Не залишила байдужими учнів 16 класів виховна година «Небесна Сотня назавжди у наших серцях». Проникали у саме серце поезії про події на Майдані, які декламували учні 3 та 6 класів. Задушевно виконували пісні Софія Піщук та Максим Брюхович.

Учні 7-11 класів були учасниками конференції «Зима, що нас змінила». Одинадцятикласники розповіли про ті страшні події, що залишаться в історії України назавжди. В глибокій скорботі, з великою шаною та подякою виступили учні 8 та 9 класів. Вони поіменно згадали усіх Героїв, які віддали своє життя за майбутнє України. Старшокласники висловили свої думки щодо подій на Майдані. Під час усього дійства демонстрували відеоролик «Україна – єдина». 

Такі заходи важливі й потрібні в школах, особливо у теперішній час жорстокості. Я впевнена, що події 20 лютого не залишили осторонь нікого. Ми повинні пам’ятати усіх Героїв, які віддали своє життя за незалежну Україну, а особливо тих хлопців, які виборюють незалежність України на східному кордоні.

А Україна, впевнена, вистоїть! Незважаючи ні на що. І розквітне. І рушить вперед величезними темпами, тому що вітер історії дме в її крила.

Слава Україні! Героям Слава! 

Ірина Сидор, учениця 10 класу Хоробрівської ЗШ І-ІІІ ст.

 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Великих-Мостах учні Сокаля взяли участь у військово-патріотичній грі “Сокіл”

Відпочити ніколи – бо у нас ...