Home / Про освіту / Вчитель з Сокаля здобула перше місце на міжнародній конференції з питань сім’ї та сімейного виховання «Сім”я – основа церкви і держави»

Вчитель з Сокаля здобула перше місце на міжнародній конференції з питань сім’ї та сімейного виховання «Сім”я – основа церкви і держави»

У м. Дрогобич з благословення Високопреосвященнійшого архієпископа Львівського і Галицького Августина спільно з історичним факультетом Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція з питань сім’ї та сімейного виховання «Сім”я – основа церкви і держави». Під час конференції обговорювалися питання про участь громадських та релігійних організацій у формуванні сімейної політики в державі, подолання негативних явищ у молодіжному середовищі, сучасний підхід до вирішення проблеми «батькидіти», проблема узаконення штучного переривання вагітності. Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Учасником цієї конференції, її почесним гостем була вчитель світової літератури Сокальської гімназії імені Олега Романіва Марія Кушіль. Після конференції відбулася церемонія нагородження переможців обласного відеоконкурсу педагогічної майстерності «Урок моралі».

Перше місце зайняла вчитель світової літератури М. Кушіль, яка у травні цього року спільно зі своїми вихованцями провела урок моралі «Бережіть Собори своїх душ». Тоді, напередодні закінчення навчального року, ми сприймали цей виховний захід не як конкурс, а як можливість іще раз поговорити про сокровенне і святе – людську душу, про те, як прожити, щоб не набратися скверни і зберегти духовну чистоту в час, коли на кожного із нас у цьому світі чекає стільки спокус і випробувань…

З цього часу минуло більше трьох місяців, ми й забули про конкурс, бо вважали, що найбільшу нагородужиттєвий орієнтир, уже отримали. Якою ж несподіванкою стала новина про те, що наш урок визнано найкращим і тепер його відеозапис переглянуть по всій Україні і за її межами. А ще віримо, що відтепер побільшає наших однодумців, і кожен із нас дбатиме про чистоту Собору власної душі.

 

 

На фото зліва: М. Кушіль під час нагородження грамотою і цінними подарунками в м. Дрогобич.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Поторицької школи приєдналися до флешмобу про підтримку полонених московським окупантом моряків

Сьогодні в рамках патріотичного виховання молоді ...